Завантажити ще

ERIA заявила про корупцію у Нацвідборі на Євробачення-2022: Немає грошей на хабар - немає місця у лонг-листі

ERIA заявила про корупцію у Нацвідборі на Євробачення-2022: Немає грошей на хабар - немає місця у лонг-листі
Фото: instagram.com/anyri_mysterya

Співачка ERIA прокоментувала непопадання у лонг-лист Нацвідбору на Євробачення-2022. Напередодні артистка розповіла, що із піснею MAVKA їй допоміг всесвітньо відомий композитор Ханс Циммер.

- Ми зробили за ці кілька днів неймовірне – кількість ваших коментарів та приємних слів просто вражає. Дякуємо кожному, хто причетний до створення релізу, а також його поширення. PS: Всі питання щодо чому так, а не інакше, краще ставити @suspilne.eurovision @lodygin @mikhail.koshevoy, - написала вона.

У коментарях на фейсбук-сторінці Wiwibloggs ERIA натякнула на корупцію в Нацвідборі: "Немає продюсера, немає великих грошей, щоб дати хабаря - немає місць у отборі, це типова Україна". За словами співачки, її навіть не покликали на живі прослуховування, які проходили в день оголошення лонг-листа.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ERIA (@anyri_mysterya)

Фото: скриншот wiwibloggs

Фото: скриншот wiwibloggs

ERIA розповідала, що німецький композитор Ханс Циммер допоміг їй, коли вона навчалася на його курсі. Композитор підказав звучання барабанів. У ютубі пісня набрала майже 895 тисяч переглядів.

Справжнє ім'я ERIA - Ірина Василенко. У 2018 році вона також брала участь у Нацвідборі – у складі VILNA з піснею Forest Song та посіла п'яте місце. Також Ірина брала участь у шоу "Х-Фактор" та "Голос країни".

Лонг-лист Нацвідбору оголосили 17 січня, у ньому 27 прізвищ. У фінал, який покажуть на UA: Перший, пройдуть лише вісім артистів. Список буде оприлюднений до 24 січня, а саме шоу покажуть 12 лютого. Вперше за останні роки у Національному відборі немає півфіналів.

Новини по темі: Євробачення