Завантажити ще

Андре Тан розповів, як правильно носити шарфик, уникнувши помилок, які роблять усі

Андре Тан розповів, як правильно носити шарфик, уникнувши помилок, які роблять усі
Фото: instagram.com/andre_tan_official

Український модельєр Андре Тан поділився з передплатниками корисними правилами використання такого підступного (як виявилося) аксесуара, як шарф. За словами Андре, мало кому вдається уникнути помилок при поєднанні шарфів з одягом - їх припускають усі! Про це модельєр 14 січня розповів в Інстаграм, розібравши типові помилки з метою допомогти їх не робити.

Шарф-труба поверх обтягуючого верху

Шарф-труба – великий в'язаний аксесуар. Ну хто його вигадав поєднувати з вузьким светром! Це рази на півтора збільшує вашу шию, та й виглядає просто безглуздо! Якщо вам подобається ця модель – вибирайте шарф із тонкої пряжі, який можна легко сховати під верхній одяг.

Сильно затягнутий шарф

Схожа помилка: занадто сильно затягнутий шарф на шиї або зав'язаний в тугий вузол короткий шарф дутий спотворює пропорції в образі. Я рекомендую вибрати широкий шарф і накинути його поверх пальта – ви будете сама елегантність!

Занадто великий шарф

Бажаєте зменшити своє зростання в 2 рази? Тоді обов'язково обмотайте величезний шарф навколо шиї! Це в жодному разі не можна робити дівчатам невисокого зросту! Набагато витонченіший і актуальніший шарф виглядатиме під ремінцем, у стилі пончо або кейпу.

Неправильне поєднання шарфа та шапки

Шаф та шапка в образі – нерозривні друзі, вони повинні доповнювати один одного. Бажаєте одягнути фактурну в'язану шапку і тоненький шарфик? Не найкраща ідея! Тим не менш, комплект шапка плюс шарф одного кольору та фактури вже не модні. Експериментуйте!

Неправильний колір шарфа

А тепер моє кохане. Тут є два правила: шарф має бути єдиним яскравим акцентом в образі, він повинен повторювати колір одного з елементів цибулі (крім шапки). Друге: колір шарфу впливає сприйняття тону вашого обличчя! Якщо ви майже не фарбуєтеся, то яскраві шарфи вам протипоказані, особливо синій та червоний, вони лише підкреслять почервоніння та синці під очима. Зате натуральні пастельні відтінки додадуть свіжості.

До цього Андре Тан пояснив, чому, коли ви відкриваєте шафу, виникає відчуття "нічого одягти" і як правильно доглядати сезонний гардероб. Раніше модельєр дав корисні поради тим, хто збирається прати нові джинси і розповів про головні нюанси прання вовняних речей.

Фото
Фото
15 Сiчня 202200:11