Завантажити ще

Відпочинок у Фінляндії закінчився для Камалії лазінням через балкон та розбитими валізами

Відпочинок у Фінляндії закінчився для Камалії лазінням через балкон та розбитими валізами
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial/

Новорічні канікули українська співачка Камалія провела із сім'єю у Фінляндії. Судячи із захоплених постів у соцмережах, відпочинок пройшов на високому рівні та сподобався як артистці, так і її дочкам. Однак закінчилося все далеко не райдужно. Про це Камалія розповіла на своїй сторінці в Інстаграмі.

Все почалося з того, що у день від'їзду двері номера, де зупинилася сім'я артистки, були заблоковані, і ані Камалія, ані Захур не змогли знайти нікого з персоналу.

"Двері заблокували незрозуміло чому. Час дня. Ми змушені передавати валізи через балкон. Добре, що ми на першому поверсі", – повідомила артистка.

Однак це, як виявилося, був ще не кінець. Через заблоковані двері артистка ледь не запізнилася на літак. А потім, повернувшись до України, Камалія виявила, що п'ять із семи її валіз повністю розбиті.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

"Як же без ложки дьогтю в бочці меду? У нас було сім валіз, і витримали випробування лише дві. З рештою сталося «диво». Чи то через те, що був мороз -26 градусів. Чи то через недбалість вантажників, які кидали валізи. Вони прийшли повністю розбитими", – розповіла Камалія.

Вона також показала відео, на якому знято стан валіз після перельоту. На одній з них відсутні колеса, на іншій – дірка у кутку. У третьої відірвано ручку. Ще одна валіза виявилася повністю розібраною, а замок – зламаним.

Камалії 44 роки, 28 з яких вона виступає на сцені. 2004 року отримала звання заслуженої артистки України. З 2003-го одружена з британо-пакистанським бізнесменом Мохаммадом Захуром. У подружжя двоє дочок-близнят – 8-річні Арабелла та Мірабела. Найпопулярнішими її піснями є “Від заходу сонця”, "Люблю тебе", "Гра з вогнем" та "Вільна".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Новини по темі: Фінляндія Камалія