Завантажити ще

Актриса Олена Проклова потрапила до реанімації з інсультом

Актриса Олена Проклова потрапила до реанімації з інсультом
Фото: Михайло Фролов.

Відома російська актриса, заслужена артистка РРФСР Олена Проклова, госпіталізована у Москві з інсультом 10 січня. За даними 5-tv.ru, актриса поскаржилася на сильне запаморочення та підвищений тиск.

Після цього медики направили зірку на МРТ мозку, яка показала інсульт. Стан Проклової оцінюється як середній тяжкості. Сьогодні її перевели до відділення реанімації.

Зірка останнім часом опинялася в центрі гучних секс-скандалів, викликаних її ж зізнаннями. Все почалося кілька років тому, коли актриса на всю Росію почала просити вибачення у дружин відомих артистів. Олена Ігорівна зізналася у гріхах - вона (за її словами) була коханкою Олега Янковського, Андрія Миронова, Михайла Волонтира та Олега Табакова.

До того ж у 2021 році Проклова розповіла про зв'язок із відомим артистом. Пікантність ситуації полягала в тому, що на той момент Олені Ігорівні було 15 років, а її коханець виявився одруженим.

Олені Прокловій 68 років. Радянська та російська актриса. Її першим чоловіком був режисер-документаліст Віталій Мелік-Карамов. Пара була одружена з 1971-го по 1975 рік. 1972-го у них народилася донька Аріна. Другим чоловіком артистки - з 1977-го по 1981 рік - був лікар Олександр Дерябін. Третім обранцем став бізнесмен Андрій Трішин. Пара була разом 30 років і розлучилася у 2015 році. У них народилася донька Поліна.