Завантажити ще

Джим Керрі записав текст до треків з нового альбому The Weeknd

Джим Керрі записав текст до треків з нового альбому The Weeknd
Фото: instagram.com/theweeknd Фото Роберта Бітті

Канадський співак The Weeknd презентував п'ятий альбом Dawn FM, у записі якого взяв участь актор Джим Керрі. Артист записав текст до трьох із 16 треків нової платівки виконавця: Dawn FM, Out of Time, Phantom Regret by Jim. Свою участь у записі альбому Керрі прокоментував у Twitter після прем'єри.

- Я послухав Dawn FM з моїм добрим приятелем Абелем учора ввечері. Він виявився глибоким і елегантним, а також через нього я впав у танець по кімнаті. Я схвильований бути частиною цієї симфонії, - наголосив у соцмережах актор.

У записі платівки також взяли участь Квінсі Джонс, Tyler, The Creator, Lil Wayne та Oneohtrix Point Never. А фото для обкладинки альбому, на якій The Weeknd виглядає як похилий чоловік з сивим волоссям та зморшками, зробив художник Роберт Бітті.

Дружба між актором і музикантом зав'язалася в 2020 році, коли Керрі та The Weeknd дізналися, що живуть неподалік один від одного і обидва цікавляться телескопами. Спочатку артисти спілкувалися по месенджеру, а потім зустрілися наживо на вечірці.

The Weeknd 31 рік. Найвідоміші його хіти: Blinding Lights, Save Your Tears, After Hours, Repeat After Me, Starboy, Can't Feel My Face.