Завантажити ще

Слава Камінська зявила про підтримку Ані Лорак: Ми не цінуємо те, що маємо

Слава Камінська зявила про підтримку Ані Лорак: Ми не цінуємо те, що маємо
Фото: instagram.com/babaslavka

Екссолістка гурту "НеАнгели" Слава Камінська підтримала Ані Лорак. В інстаграмі артистка опублікувала спільне фото зі співачкою та закликала цінувати те, що маємо.

- Ви можете говорити що хочете, як би, що не відбувалося, є голос країни в нашій країні і ми не цінуємо, що маємо! Все тимчасово - політика, погляди, телебачення! Ані Лорак артистка! І мабуть вакуум інформаційний – це про нас! Я, до речі, співаю краще, ніж деруся, голос є не у багатьох, - написала зірка.

На пост Камінської відреагувала Ані Лорак. В інстаграм-сторіс співачка опублікувала посилання на публікацію і поставила серце. Фото знаменитостей було зроблено у турецькому готелі Rixos Premium Belek, де 5 січня виступала Лорак.

Ані Лорак в інтерв'ю "КП в Україні" розповіла, що у травні 2022 року планує дати концерти у Харкові, Запоріжжі та Херсоні. Графік ще формується, та географію туру планують розширити. Співачка вирушить у тур із розширеною програмою The Best, яку представила під час концерту в Одесі у серпні. Це був перший сольний виступ Лорак в Україні з 2014 року.

Славі Камінській 37 років. З 2006 до 2021 року співала у групі "НеАнгели", яку продюсував Юрій Нікітін. Відомі пісні: "Твоя", "Юра, прощай", "Сережа", "Роман". За словами ексколеги Камінської Вікторії Сміюхи , за час існування групи Слава її ображала та била. Після розпаду "НеАнгелів" розпочала сольну кар'єру. Випустила пісні: "Слава Богу", "Абьюзер". З 2014 до 2019 була одружена з пластичним хірургом Едгаром Камінським, у пари двоє дітей: син Леонард та дочка Лаура.

Фото: instagram.com/babaslavka

Фото: instagram.com/babaslavka