Завантажити ще

Таїсія Повалій: Уколами краси треба користуватися з подякою

Таїсія Повалій: Уколами краси треба користуватися з подякою
Фото: 1tv.ru

З народною артисткою України Таїсією Повалій ми традиційно спілкуємось у грудні після її дня народження. І цього разу не стали робити виняток. 10 грудня співачці виповнилося 57 років. Ми розпитали її про свято, стосунки з українськими ЗМІ та плани на майбутнє.

«Виступати в клубах мені нецікаво»

- Таїсіє, розповідайте, як і де відзначили день народження.

- Ми зараз із сином знаходимося в Москві на проекті «Дві зірки», який йде на Першому каналі. День народження відзначили вдома, у нас був єдиний вихідний, відпочивали та приймали подарунки. Рідні балували мене увагою та смакотами (сміється). Цього дня було багато дзвінків та квітів від друзів та шанувальників!

- В інстаграмі ви опублікували знімок із підписом «Ну то й що, що уколи краси на обличчі. Зате як виглядаю». Пам'ятаю, раніше ви не особливо розповідали про уколи краси, ботокс і т.д. А зараз навіть жартуйте на цю тему. Чому змінили своє ставлення?

- Я ніколи не приховувала, що вдаюсь до уколів краси! Навпаки, я завжди робила акцент на тому, щоб жінки уважно стежили за якістю препарату, який вводиться в обличчя, бо колись постраждала від хімії, раніше іншого не було в салонах. Я вважаю, якщо це вигадали в наш прекрасний час, значить, треба цим користуватися з вдячністю (сміється)!

- Кілька років тому ми говорили з вами про плани нарешті виступити у Палаці «Україна». Чи ведуться зараз переговори з цим майданчиком чи іншими в Україні?

- Щодо концерту у Києві переговори не ведемо! Думаємо, що буде негативна відповідь. З іншими майданчиками не думаємо вести переговори, бо була задумана програма, розрахована саме на Палац «Україна»!

- Влітку в Одесі виступали Світлана Лобода та Ані Лорак, і зараз вони повертаються до українського інформпростору. Чи відчуваєте ви відлигу з боку українських ЗМІ та ТБ чи, як і раніше, багато брехні та маніпуляцій навколо вашого імені?

- Нам теж пропонували концерти в клубах, мені поки що вони не цікаві. Що зараз про мене говорять чи пишуть українські ЗМІ, не знаю, вам видніше!

Артистка не приховує, що користується уколами краси. Фото: instagram.com/tpovaliyofficial

Артистка не приховує, що користується уколами краси. Фото: instagram.com/tpovaliyofficial

«Денис завжди стикався з упередженим ставленням в Україні»

- Одразу погодилися взяти участь у шоу «Дві зірки» разом із сином?

- На проект із сином погодилися одразу! Це творчість, тим паче сімейна. Це завжди зближує і має можливість показати глядачам неординарні номери. Дякувати Богу, у нас з Денисом все виходить, як задумали.

- Чи бувають у вас із Денисом розбіжності під час підготовки до номерів? Як загалом працювати на сцені разом із сином?

- Розбіжності з сином бувають, тому що ми обидва творчі особи, і кожен бачить наш виступ досконалим, тому сперечаємося, пробуємо та обираємо найкращий варіант.

– Денис в інстаграмі під одним із номерів написав: «Desert Rose by Sting. Виконують Т. та Д. Повалій! В Україні такий дует, на жаль, був би неможливим із відомих причин…». Денис теж стикається з упередженим ставленням до себе на батьківщині?

- Денис завжди стикався з упередженим ставленням, бо народ вважає, що я за все домовляюсь. Хоча насправді я ніколи не знала, де мій син бере участь. Він завжди був самостійним і не хотів мене посвячувати навіть у дрібниці. Я завжди все дізнавалася з преси.

Завдяки участі у шоу «Дві зірки» Повалій виступає на сцені разом із сином Денисом. Фото: instagram.com/tpovaliyofficial

Завдяки участі у шоу «Дві зірки» Повалій виступає на сцені разом із сином Денисом. Фото: instagram.com/tpovaliyofficial