28501
0
3 березня
Завантажити ще

На презентації фільму "Зірки за обміном" Полякова та Dzidzo виконали саундтрек разом з усім залом

На презентації фільму
Фото: прес-служба Олі Полякової

Напередодні Нового року в київському кінотеатрі "Оскар" відбувся допрем'єрний показ різдвяної сімейної комедії "Зірки за обміном" у головних ролях із Dzidzo та Олею Поляковою. Першими картину побачили запрошені артисти NiNO, Аліна Гросу, MELOVIN, Art Demur, TVORCHI, актори Наталія Сумська, Володимир Горянський, Дмитро Вівчарюк, Наталія Бабенко, Олексій Тритенко, Максим Девізоров, Аліна Чебан, Сергій Либа, блогери та телеведучі Володимир Остапчук з дружиною, Геннадій Вєтєр, Макс Єжов, Олег Машуковський, Міла Кузнєцова та представники ЗМІ. Фільм презентували продюсери Єгор Олесов та Михайло Ясинський, а також Оля Полякова та Михайло Хома, які наживо заспівали для гостей офіційний саундтрек до картини "Щасливі люди".

- Нарешті відбувся допрем'єрний показ сімейної комедії "Зірки за обміном", на яку ми чекали 2 роки! Це щире, справжнє, а головне, українське кіно, яке має нагадати всім людям про важливі цінності, про те, що ми маємо бути щасливими людьми, що варто помічати радість у простоті! Озирніться довкола і пам'ятайте, що поряд з вами є рідні та близькі люди, - сказав під час презентації Dzidzo.

Оля Полякова відвідала прем'єру разом із дітьми та чоловіком Вадимом Поляковим. Артистка позувала фотографам у пишній сукні у стилі 50-х.

- [Це] хороша сімейна комедія про сімейні цінності, про ревнощі, про велике бажання бути першим, найкращим і про моменти, які ми втрачаємо в гонитві за успіхом, забуваючи про просте життя, яке може зробити всіх нас щасливими, - уточнила Полякова.

Після презентації всі гості попрямували до кінозалів, щоб першими оцінити прем'єру. Під кінець показу артисти підспівували сингл "Щасливі люди" разом із усім залом.

Про що фільм

Зірки шоу-бізнесу поп-діва Поля Малякова (Оля Полякова) та рок-зірка Хома Михайлівський (Дзідзьо) – непримиренні суперники, які борються за звання «Найкращий актор року». Під час нагородження артисти влаштовують чергову розбірку, і хтось із колег не витримує та проклинає їх. Наступного ранку артисти виявляють, що прокинулися в тілах один одного, та намагаються все виправити, а також вирішити проблеми один одного.

Фото
Фото
30 Грудня 202115:03