26 сiчня
Завантажити ще

Сенсаційна прем'єра! На каналі «Україна» Винник і Полякова заспівають дуетом

Сенсаційна прем'єра! На каналі «Україна» Винник і Полякова заспівають дуетом
Фото: kanalukraina.tv

Зіркові детективи грандіозного шоу «МАСКА» Оля Полякова та Олег Винник – безперечні хітмейкери українського шоу-бізнесу, адже їхні пісні знають усі без винятку. Спеціально для «Новорічної "Маски" на каналі «Україна», яка вийде в ефірі каналу «Україна» 31 грудня о 20:00, знаменитості об'єднаються та представлять запальну дуетну композицію «Довгоноге щастя».

Нещодавно Оля Полякова шокувала всіх відвертою заявою про спільну дитину з Олегом Винником, чим викликала багато запитань у шанувальників.

«Відтепер у нас велике кохання з Олегом, бо ми разом робимо дитину. Вчора ми цим займалися шість годин поспіль. Я прийшла додому трохи весела та о 3-й годині ночі. А сьогодні зустріла Олега – він був трохи втомлений», – зізнавалася кілька місяців тому Оля Полякова на знімальному майданчику гіпершоу «МАСКА».

Уесь цей час шанувальники артистів з нетерпінням чекали на подробиці цієї інтригуючої історії. Виявляється, вже кілька місяців Олег та Оля працюють над своєю першою дуетною піснею.

«Оля запитувала мене про дует ще 3-4 роки тому, але взялися за нього ми лише наразі. Як їй лише вистачало терпіння – не знаю, – дивується Олег Винник в ефірі каналу «Україна». – Текст мені надіслав продюсер рік тому, але тоді я був настільки зайнятий, що не було часу над ним попрацювати. І ось минуло ще 9 місяців, і я запропонував Олі музичний матеріал. Ми зустрілися у мене в офісі, було дуже голосно, бо Оля така – вона любить життя, людей, все, що робить. І все склалося, ми народили наш дует».

Прем'єру спільної композиції «Довгоноге щастя» Олег Вінник та Оля Полякова представлять у грандіозному шоу «Новорічна "Маска" на каналі «Україна», яке вийде в ефірі 31 грудня о 20:00. Але це ще не всі сюрпризи, які приготували зіркові детективи до святкового шоу каналу «Україна». Чим ще здивують артисти новорічної ночі – дізнаємося скоро.

Дивіться найзагадковішу прем'єру «Новорічна "Маска» 31 грудня о 20:00 на каналі «Україна»!

kanalukraina.tv

kanalukraina.tv