Завантажити ще

Арнольд Шварценеггер подарував безхатнім американським ветеранам 25 мінібудинків

Арнольд Шварценеггер подарував безхатнім американським ветеранам 25 мінібудинків
Фото: instagram.com/schwarzenegger.

Голлівудський актор та екс-губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварценеггер напередодні католицького Різдва подарував бездомним ветеранам збройних сил США 25 міні-будинків у Лос-Анджелесі. У своєму Інстаграмі 74-річний артист показав фото будиночків, які стоять пліч-о-пліч. Актор побував на місці побудови.

– Сьогодні я рано відсвяткував Різдво. 25 будинків, які я пожертвував бездомним ветеранам, було збудовано тут, у Лос-Анджелесі. Було чудово провести час з нашими героями та привітати їх у їхніх нових будинках. Я хочу подякувати Village for Vets [організацію "Село для ветеранів"] за облаштування будинків та те, що вони були фантастичним партнером, Secretary of Veterans Affairs [Секретаря у справах ветеранів], AMVETS (American Veterans) [організація, яка з 1947 року представляє інтереси ветеранів] та всіх, хто працював з нами і зробив це можливим. Ми довели, що, працюючи разом, ми можемо вирішити будь-яку проблему, написав Арнольд Шварценеггер.

instagram.com/schwarzenegger.

instagram.com/schwarzenegger.

За інформацією телеканалу Fox News 11, актор пожертвував 250 тисяч доларів неурядової некомерційної організації Village for Vets. На ці гроші спорудили будинки.

Роб Рейнольдс із AMVets зазначив, що у ветеранів є електрика, опалення та кондиціонер. Син Арнольда Шварценеггера та Марії Шрайвер приєднався до батька під час візиту. 28-річний Патрік Шварценеггер зазначив, що "ми всім зобов'язані нашим ветеранам, вони пожертвували своїм життям, своєю сім'єю заради нас і нашої свободи".

instagram.com/schwarzenegger.

instagram.com/schwarzenegger.