Завантажити ще

Дантес потролив екс-"НеАнгела" Вікторію Смеюху у відео з розрізанням торта

Дантес потролив екс-
Фото: instagram.com/vladimirdantes

Співак та телеведучий Володимир Дантес опублікував у соцмережах відеоролик-пародію на Вікторію Сміюху. Раніше артистка виклала в інстаграм відео, де розрізає торт із зображенням ексколегиу групі "НеАнгели" Слави Камінської, наголосивши, що відпускає минуле. Дантес повторив кумедне відео, але вже з зображенням Сміюхи.

- Серьйо... Боже, це так несподівано. Ну що ж, я відріжу… Ну… Хто знав, ну хто знав? Хто це передав? Дивоижно, але смачно, - потролив Віку виконавець.

На публікацію артиста відреагувала Слава Камінська, написавши під постом:

- Вова. Ти граєш краще! Станіславському стало трохи легше. Номерок кондитера скинь плиз, - оцінила пародію співачка.

Відео із тортом Дантес записав під час корпоративу з командою. Для святкового заходу виконавець замовив традиційні новорічні страви, а також виступ драг-квін артистів в образах Тетяни Буланової, Олі Полякової, Тіни Кароль та Леді Гаги.

Історія скандалу

Ролик із розрізанням торта Вікторією Сміюхою призвів до скандалу між екссолістками колективу. Співачка звинуватила колегу Славу Камінську в аб'юзі. У відповідь руденька з "НеАнгелів" заявила, що такі епізоди - принаймні один - справді мали місце. Тоді Камінська була на восьмому місяці вагітності та відчитала ексколегу за запізнення.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Dantes (@vladimirdantes)