Завантажити ще

Шоу "Маска": Ніндзею виявився Крутоголов, Роботом - Трегубова, а під образом Тигра ховався Бабкін

Шоу
Фото: kanalukraina.tv

У дев'ятому випуску шоу "Маска" розсекретили свої особи три загадкові персонажі. Під маскою Ніндзі ховався актор Єгор Крутоголов, у образі Робота постала телеведуча та актриса Дар'я Трегубова, а Тигром виявився співак Сергій Бабкін. Про це повідомляє пресслужба телеканалу "Україна".

Ніндзя виграв парі у Олі Полякової

На початку випуску глядачів здивував появою на сцені несподіваний гість - Ніндзя, який наважився посперечатися із зірковим детективом Олею Поляковою. Учасник запропонує Поляковій розгадати його особистість, інакше - співачка має виконати вправу Ніндзі, розбивши дерев'яну дошку навпіл. Після цього гість виконав пісню Чао Бамбіно групи Кар-мен.

Детективи спочатку були впевнені, що у цьому образі замаскувався Артем Пивоваров. Оля Полякова заявила, що це може бути журналіст Дмитро Гордон, адже у підказках перед виступом Ніндзя зазначив, що має оригінальну зачіску. А DZIDZIO запропонував кандидатуру співака Іво Бобула, який також має яскраву зачіску. Втім, серед версій детективів не було правильної. Коли Ніндзя зняв маску, всі побачили там найпопулярнішого актора Єгора Крутоголова.

- Я глядач шоу "МАСКА", знаю, що у вас тут весело. Люблю музику, люблю співати, тому коли мене запросили сховатися під однією з масок, одразу погодився. Було дуже цікаво, щоб мене відгадали, бо моє ім'я вже звучало на цьому шоу. Кого тільки Крутоголовим не називали! Окреме спасибі за такий пацанський костюм, адже могли одягнути і як Сморигіна – у Жабу, – посміявся Єгор Крутоголов над своїм колегою Євгеном Сморигіним, який минулого сезону шоу ховався в образі Жабеня.

Так, Олі Поляковій довелося виконувати правила закладу. Зірковий детектив вийшла на сцену і одним ударом правої ноги блискавично розбила дерев'яну дошку навпіл.

Робот виконав запальну ламбаду

У першій дуелі півфіналу зійшлися кібернетичний Робот і ліричний одинак Мухомор. Лише один із цих учасників мав право пройти у фінал та битися за перемогу у шоу. Робот, як і раніше, продовжував заплутувати глядачів та детективів і давав про себе підказки, зашифровані в коди – учасниця виконала легендарну пісню про ламбаду.

Настя Каменських була переконана, що у цьому образі замаскувалася молода дівчина, наприклад співачки Jerry Heil або Nino. А Оля Полякова наполягала, що там її подруга Леся Нікітюк, адже Робот, як і телеведуча, високий на зріст. DZIDZIO більше схилявся до версії Насті, а Олег Винник загалом припустив, що це може бути молодий чоловік. 

Зрештою глядачі у залі вирішили, що фіналу гідний самотній лірик Мухомор, тож своє справжнє обличчя довелося показати Роботу. І коли героїня зняла маску, шоковані були всі, адже ім'я акторки та телеведучої Дар'ї Трегубової не прозвучало серед версій детективів жодного разу.

- Для мене «МАСКА» – це закриття свого гештальту, а точніше виконання давньої мрії – співати. Я знала, що роблю це досить непогано, просто у мене ніколи не було можливості спробувати заспівати на велику аудиторію усі свої улюблені композиції, – поділилася враженнями від участі у гіпершоу «МАСКА» Дар'я Трегубова. – Чому мене не вгадала Оля Полякова? Не знаю, вона чула мій голос у караоке у неї на дні народження цього року. До речі, колись я співала і з Настею Каменських, але це було досить давно.

Тигр зійшовся у дуелі з Жирафою

Ще двоє персонажів виборювали місце у фіналі - Тигр і Жирафа. Першим продемонстрував свій номер на пісню «TDME» гурту «Антитіла» Тигр. Після яскравого виступу учасник склав бутафорську зброю як символ того, що він зробив все, що від себе залежить на дуелі.

Оля Полякова була вражена таким виступом Тигра та заявила, що він однозначно має бути у фіналі. Порадившись, експерти озвучили імена артистів, які, на їхню думку, могли ховатись під цим образом – Фагот, Сергій Бабкін, Андрій Хливнюк чи Валерій Харчишин. Проте все ж таки детективи не змогли дійти спільної думки.

Незважаючи на вибухові номери та заплутані історії Тигра, місце у фіналі здобула улюблениця DZIDZIO – Жирафа. А глядачі дізналися, що під маскою весь час ховався популярний музикант та актор Сергій Бабкін.

– Це просто неймовірне шоу! Хочу подякувати всім, хто працює над проектом! Я дійсно отримав неймовірну насолоду, зміг розкритися зовсім по-новому, здатися зовсім не таким, як усі звикли бачити. А найцікавіше було грати з голосом. Сподіваюся, у нас все вийшло якнайкраще, - зазначив Бабкін.

Фото
Фото
19 Грудня 202110:16