20 сiчня
Завантажити ще

Зірка Disney Джошуа Бассетт заявив, що в дитинстві зазнавав сексуального насильства

Зірка Disney Джошуа Бассетт заявив, що в дитинстві зазнавав сексуального насильства
Фото: instagram.com/joshuatbassett.

Американський актор і співак Джошуа Бассетт розповів, що "у дитинстві багато зазнавав сексуального насильства". Актор розповів про це у рамках бесіди з GQ.

- Я не пам'ятав цього до минулого року, що досить шалено, - сказав 20-річний Бассетт. – Досі це було поховано [у пам'яті].

За словами актора, у дитинстві він не до кінця усвідомлював те, що відбувається.

- Коли я був підлітком, чоловік набагато старший за мене регулярно знущався з мене, і в той час я не міг бачити це таким, яким воно було [насправді].

При написанні своєї останньої пісні Set Me Free Джошуа ґрунтувався на пережитому досвіді. Артист назвав трек "гімном для мене і для тих людей, які все життя зазнавали болю та відчували владу над собою".

- Ви взяли в мене так багато, але ви не можете забрати мене, - заявив Бассетт.

Бассет планує розібратися в травмі з минулого в новому подкасті, який, за його словами, вийде 2022 року. Зірка Disney зазначив, що сподівається "допомогти людям, які переживають це". За словами Джошуа, він хоче створити для слухачів "підкаст, який хотів би мати, коли був дитиною".

ДОВІДКА

Джошуа Бассетт найбільш відомий за роллю в серіалі Disney "Класний мюзикл: Мюзикл". Також зіграв у серіалах "Смертельна зброя" та "Анатомія пристрасті". У червні Джошуа підтвердив, що є частиною спільноти LGBTQIA+. Він не уточнив, яка має орієнтація.

Новини по темі: Педофілія Актори