Завантажити ще

Документальний фільм, марка та триб'ют-альбом: Марія Яремчук створить проект на згадку про батька

Документальний фільм, марка та триб'ют-альбом: Марія Яремчук створить проект на згадку про батька
Фото: roduna.org/семейный архив Назария Яремчука

Радянському та українському співакові Назарію Яремчуку 30 листопада виповнилося б 70 років. На честь цієї дати донька артиста Марія спільно з агентством Secret Service Entertainment готує великий мультимедійний проект "Re:Яремчук". Буде презентовано документальний фільм про музиканта, унікальну марку від Укрпошти, а також триб'ют-альбом, до якого увійдуть головні хіти з репертуару Назарія Яремчука. У записі платівки братимуть участь відомі українські виконавці.

Артистка також поділилася архівними знімками з гастролей та виступів батька, якому неофіційно було надано титул першого «секс-символу» України. Після того як співак мав честь першим заспівати канонічні твори Володимира Івасюка («Червона рута», «Водограй» та інші) і знявся у фільмі «Червона рута» 1971 року, країнами вже колишнього Радянського Союзу прокотилася справжня «яремчукоманія». Дорослі жінки та молоді дівчата мало не втрачали свідомість, коли бачили зірку по телебаченню чи на концерті, було навіть зареєстровано певну моду на ім'я Назарій серед новонароджених дітей.

Назарій Яремчук - уродженець Чернівецької області. Артист розпочав свою кар'єру наприкінці 60-х. У 1987 році йому було присвоєно звання народного артиста Української РСР, а 2021-го - посмертно звання Героя України. Найвідоміші хіти у його виконанні: «Незрівняний світ краси», «Чуєш, мамо», «Якщо мине кохання», «Батько і мати», «Зачаруй», «А матіоли цвіт», «Червона рута», «Водограй», «Смерекова хата», «Стожари», «Гай, зелений гай», «Батьківщина», «Я піду в далекі гори», «Пісня буде поміж нас», «Писанка», «Гей, ви, козаченьки», «Я ще не все тобі сказав».

Виконавець двічі був одружений. Від першого шлюбу із солісткою ВІА «Смерічка» Оленою Шевченко у нього народилося двоє синів - Дмитро та Назарій-молодший. У 1991 році одружився з коханою Дар'єю. Від цього шлюбу має доньку Марію, яка пішла стопами батька і стала артисткою. Виконавець помер від раку 1995 року. Йому було 44 роки.

Фото
Фото
30 Листопада 202116:55