Завантажити ще

Суперфінал "Танців з зірками". Букмекери пророкують перемогу Ользі Харлан

Суперфінал
Фото: «1+1»

Пари станцюють по три танці

У неділю, 28 листопада, на "1+1" відбудеться суперфінал шоу "Танці із зірками".

За перемогу у проекті позмагаються три пари : актор Артур Логай та Ганна Кареліна, олімпійська чемпіонка Ольга Харлан та Дмитро Дікусар та актор Костянтин Войтенко з Роксоляною Маланчук. Недільного вечора вони покажуть по три танці.

Спочатку пари продемонструють улюблений танець глядачів, котрий ті оберуть, голосуючи в соцмережах проекту. Другий – улюблений танець суддів.

На завершення пари станцюють фрістайл під пісні наших артистів. Фронтмен гурту Kadnay Дмитро Каднай, який залишив шоу за крок від півфіналу, заспіває Discogirl для виступу Артура Логая та Ганни Кареліної. Солістка гурту KAZKA Олександра Зарицька підтримає піснею Ольгу Харлан та Дмитра Дікусара. А МELOVIN заспіває для танцю Костянтина Войтенка та Роксоляни Маланчук свою нову пісню «Кіт і драма».

Спеціальними гостями шоу стануть гурт MOZGI з новим хітом Zavtra, співачка Джамала – з піснею «Потайки» та випускником шоу «Голос країни» LAUD. Чекає на телеглядачів та атмосферний номер-відкриття, в якому візьмуть участь усі пари сезону, судді та провідні шоу.

До традиційної трійки суддів у фінальному ефірі приєднається телеведуча та екс-учасниця «Танців із зірками» Леся Нікітюк. А зустрічати пари на балконі буде ведуча «Світського життя» Катерина Осадча.

Артур Логай та Ганна Кареліна. «1+1»

Артур Логай та Ганна Кареліна. «1+1»

Поради Ксенії Мішиної та Санти Дімопулос

Минулого ефіру пари виступили з переможцями минулих сезонів. Артур Логай та Ганна Кареліна танцювали ча-ча-ча разом із переможницею третього сезону, актрисою Ксенією Мішиною. Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук продемонстрували разом із переможцем другого сезону Ігорем Ласточкиним джаз. А Ольга Харлан та Дмитро Дікусар – віденський вальс разом із переможницею минулого сезону Сантою Дімопулос.

– Оля мені дуже імпонує, вона боєць, спортсменка, і я бачу, як їй важко, але вона не здається, – каже Санта Дімопулос. - Я тільки їй порадила намагатися дотримуватися режиму харчування і трохи більше спати, адже навантаження дуже інтенсивне. Вона пройшла на проекті неймовірний шлях і показала, якою може бути технічна, емоційна, артистична у танці. Безумовно, я вболіваю за неї та Діму.

Ксенія Мішина зізнається, що протягом сезону спостерігала за прогресом Артура Логая та Кості Войтенка. Адже оскільки хлопці – її колеги, акторці було особливо цікаво стежити за їхньою трансформацією.

- Мені здається, у моєму сезоні не було так багато неймовірно важких підтримок, особливо тих, які роблять Артур та Аня, – каже Мішина. - Це їхній козир, який вони мають використати на сто відсотків, особливо якщо врахувати, що Артур не спортсмен і не мав танцювального досвіду до шоу.

Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук. «1+1»

Костянтин Войтенко та Роксоляна Маланчук. «1+1»

А тим часом...

Букмекери, схоже, вже знають, хто переможе на "Танцях із зірками". Принаймні так можна судити виходячи зі ставок. А оскільки ставки – це серйозний бізнес, можна прислухатися до думки букмекерів, аби встигнути віддати голос за свого фаворита, перетасувати карти та призвести до перемоги.

Отже, згідно з таблицею ставок контори Favorit, перше місце світить Ользі Харлан (у неї коефіцієнт - 2,20). За нею йдуть Артур Логай та Костянтин Войтенко з коефіцієнтом 3. Коефіцієнти показують, скільки можна виграти, поставивши, наприклад, 1 гривню на того чи іншого учасника. Тобто чим менше коефіцієнт, тим більше шансів на перемогу.

КОНКРЕТНО

Як голосувати

Голосування за улюблені пари відкрито цілий тиждень. Усі голоси, які телеглядачі відправляли за пари минулого ефіру, будуть додані до результатів голосування цього тижня і до результатів суперфіналу. Традиційно за кожен танець судді виставлятимуть свої оцінки, які підсумовуються голосуванням телеглядачів. Переможе та пара, яка матиме найбільшу суму балів.

Щоб підтримати свого фаворита, можна надіслати SMS із номером пари на короткий номер 7914 або зателефонувати за номером 0900 900 0XX, де ХХ – код пари.

Код пари Артура Логая та Ганни Кареліної – 05.

Ольги Харлан та Дмитра Дікусара – 06.

Костянтина Войтенко та Роксоляни Маланчук – 11.

Свій суперголос можна віддати і в мобільних додатках "1+1 video" та "Київстар ТВ".

З одного номера ви можете зателефонувати 50 разів і надіслати 50 SMS, а також надіслати сім суперголосів з кожної мобільної програми – тобто. загалом можна проголосувати за своїх фаворитів аж 114 разів!

Ольга Харлан та Дмитро Дікусар. «1+1»

Ольга Харлан та Дмитро Дікусар. «1+1»