20 сiчня
Завантажити ще

Діма Білан про свій виступ напідпитку: Я втомився, мене дуже ковбасить

Діма Білан про свій виступ напідпитку: Я втомився, мене дуже ковбасить

Під час концерту в Казахстані російський співак Діма Білан виступав у нетверезому стані. Згодом артист вирішив звернутися до своїх шанувальників в Інстаграмі, пояснивши ситуацію. Відеозвернення він опублікував у своєму сторієзі.

- Іноді людина напивається. Невже з вами такого ніколи не було? Я не спав уже три доби, тому що в мене зйомки, зйомки, пісні, музика... Я постійно в стані "висікання іскор". Я дуже втомився... І в мене 40 років на носі... Мене взагалі ковбасить дуже сильно і я не знаю, як це пояснити, - каже Білан.

Як зазначив співак, йому соромно за свою поведінку, оскільки це все бачить його мати. У той же час співак зазначив, що він завжди був чесним сос своїми шанувальниками.

- Я завжди чесний перед вами, завжди... Я жодного гіва не зробив за гроші. Я нічого не зробив за гроші. Найгірше, що я можу зробити - просто напитися. Але начхати. Знаєте чому? Тому що я завжди щирий на концертах. Я відкриваю всі свої грані. Я співаю без фонограми все життя і ніколи гасел про це не кидав, – зазначив артист.

Російському співаку та актору Дімі Білану – 39 років. Популярність до артиста прийшла після випуску першого альбому 2003 року під назвою "Я нічний хуліган". Найпопулярнішими його піснями є "Неможливе можливо", "На березі неба", "Believe", "Never Let You Go". Він двічі представляв Росію на конкурсі "Євробачення" - у 2006 році співак посів друге місце, а в 2008 році став переможцем.

Артист ніколи не був одружений, але йому приписували роман із моделлю Оленою Кулецькою, дочкою російського коміка Володимира Вінокура Анастасією та зі своїм продюсером Яною Рудковською.

Новини по темі: Діма Білан