Завантажити ще

Каньє Вест похвалився в інстаграмі поцілунком з Кім Кардаш'ян

Каньє Вест похвалився в інстаграмі поцілунком з Кім Кардаш'ян
Фото: REUTERS/Рендалл Хілл/Фотофайл.

Американський репер Каньє Вест не припиняє боротьбу за Кім Кардаш'ян, яка має намір з ним розлучитися. 44-річний репер розмістив в Інстаграмі архівне чорно-біле фото, на якому цілує 41-річну дружину. Знімок з'явився у Stories репера на тлі новин, що Кім будує стосунки з американським коміком Пітом Девідсоном.

Каньє Вест похвалився в інстаграмі поцілунком з Кім Кардаш'ян фото 1

Каньє Вест похвалився в інстаграмі поцілунком з Кім Кардаш'ян фото 1

Уест також поділився скріншотом статті TMZ під назвою "Каньє Вест стверджує, що Бог поєднає його з Кім, надихаючи мільйони". Вест відзначив в історії сторінку дружини та таблоїд.

Напередодні Дня подяки Вест заявив, що Бог, на його думку, хоче, щоб вони з Кім відновили стосунки після семи років шлюбу та народження чотирьох дітей (вісімрічна Норт, п'ятирічний Сент, трирічна Чикаго, дворічний Псалом). Про це артист заявив під час своєї поїздки з благодійною місією до Лос-Анджелеса до Дня Подяки.

- Бог хоче, щоб ми отримали відкуплення у цих відносинах. Ми робили помилки. Я робив помилки. "Я публічно робив речі, які були неприйнятні для чоловіка, але прямо зараз, з якоїсь причини - я не знав, що збираюся опинитися перед цим мікрофоном - але я тут, щоб змінити перебіг оповідання", - заявив артист.

Вест додав, що він "має якнайбільше знаходитися поряд зі своїми дітьми". Кім Кардаш'ян заяву чоловіка поки що не коментувала. Комік Пт Девідсон, з яким її в листопаді фотографували папараці, раніше був заручений зі співачкою Аріаною Гранде і зустрічався з такими знаменитостями, як Кайя Гербер, Кейт Бекінсейл і Фібі Дайневор.