Завантажити ще

Ірина Горбачова та соліст гурту "Агонь" Антон Савлепов стали парою року в Росії

Ірина Горбачова та соліст гурту
Фото: instagram.com/irina_gorbacheva

У Москві відбулася церемонія нагородження журналу ОК! "Більше ніж зірки". У номінації "Пара року" перемогла російська актриса Ірина Горбачова та соліст українського гурту "Агонь" Антон Савлепов. На церемонію Ірина прийшла одна, вона розповіла, що її чоловік не зміг бути присутнім з поважної причини. Про це пише ОК!

– Зараз такий час, коли чоловік може бути сам собою спокійно. Йому насправді не потрібна жінка. Так само, як і жінці по суті не так потрібен чоловік. Ми всі вже вміємо справлятися власними силами. А коли я замислююся, а чому ж ми разом маємо бути? Я зрозуміла, що люди у стосунках лікують одне одного. І якщо стосунки органічні, люди це відчувають. Мені приємно, що ви щось таке відчули. Я не знаю, як буде далі... Але хотілося б одне одного у стосунках любити, допомагати один одному, лікувати, нести радість та щастя, – сказала Ірина під час церемонії.

Журнал ОК! вручив нагороди у 11 основних номінаціях. Так, "Головним героєм. Кіно" став актор Костянтин Хабенський. У номінації "Головний герой. Музика" переміг співак Jony, актор Олександр Петров отримав "Приз симпатій глядачів". Співак Володимир Пресняков став "Папою року", Філіп Кіркоров отримав нагороду "Головний герой 15-річчя в галузі шоу-бізнесу та телебачення". Ведучими церемонії були телеведуча Регіна Тодоренко, головний редактор OK! Вадим Верник, актриса Юлія Хлиніна та співачка Теона Контрідзе.

Ірина Горбачова та Антон Савлепов одружилися влітку 2021 року. Весілля пари відбулося через рік відносин на відстані.

Антону Савлепову 33 роки. Він ексучасник гурту "Quest Pistols", зараз співає у гурті "Агонь". У 2016 році був суддею вокального шоу "Х-фактор". Відомі пісні гурту: "Опа Опа", "Бомба", "Тебе 20".

Ірині Горбачовій 33 роки. Вона родом із Маріуполя. Є лауреатом премій РФ "Золота маска", "Ніка" та "Золотий орел". Відома по роботах "Чіки", "Я худну", "Історія одного призначення".

Новини по темі: Знаменитості