Завантажити ще

Голова СК РФ Олександр Бастрикін звинуватив Моргенштерна у торгівлі наркотиками в соцмережах

Голова СК РФ Олександр Бастрикін звинуватив Моргенштерна у торгівлі наркотиками в соцмережах
Фото: instagram.com/morgen_shtern

Голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін під час виступу на спільній конференції юридичного факультету МДУ та МДЮА звинуватив російського репера Моргенштерна у торгівлі наркотиками. Слова чиновника наводить РБК.

- Блогер Моргенштерн сьогодні торгує наркотиками, по суті, у соціальних мережах. Залучаючи до своєї сфери спілкування величезну кількість нашої молоді. А ми всі сидимо та абстрактно міркуємо, що означає найвища цінність, що права людини порушувати не можна, – сказав він.

На слова Бастрикіна відреагував адвокат Моргенштерна Сергій Жорін. Правозахисник заперечує звинувачення, проте наголошує, що зараз важливо, щоб підлеглі Бастрикіна не сприйняли його слова як "заклик до дії".

- Очевидно, що Моргенштерн не торгує наркотиками – це не його сфера діяльності. Але те, що сказав Бастрикін, викликає подив. Можливо, його неправильно інформували, - сказав Жорін "Ленте.ру".

У жовтні російського блогера і ведучого ютуб-шоу "вДудь" Юрія Дудя оштрафували на 100 тисяч рублів за пропаганду наркотиків. Причиною стали інтерв'ю Дудя з Моргенштерном і блогером Івангаєм, де вони розповіли про досвід вживання наркотиків. За словами Івангая, він уперше спробував марихуану після закінчення школи. Після чого довгий час не вживав наркотиків, а потім знову повернувся до них. Моргенштерн в інтерв'ю Дудю зізнався, що пережив передозування наркотиками і мало не помер.

Моргенштерну 23 роки. Він став відомим у 2018 році як автор пародій на популярних музичних виконавців, які публікував на ютубі. Наразі випускає авторську музику. У серпні одружився зі своєю дівчиною Діларою.

Новини по темі: Моргенштерн