Завантажити ще

Шуфутинський, який виступав у Криму, зібрався до Києва. Але прикордонники готуються не впустити його в Україну та заборонити в'їзд

Шуфутинський, який виступав у Криму, зібрався до Києва. Але прикордонники готуються не впустити його в Україну та заборонити в'їзд
Фото: instagram.com/mikhail.shufutinsky

Російський шансоньє Михайло Шуфутинський планує виступити у Києві з концертом у міжнародний жіночий день – 8 березня 2022 року. Інформацію, яка з'явилася кілька днів тому на сайті concert.ua, бурхливо обговорюють у соцмережах.

Як свідчить інформація на сайті concert.ua, на 8 березня 2022 року в столичному Палаці спорту анонсовано концерт Шуфутинського під назвою "За милих Дам, или 30 лет спустя". Квитки на концерт пропонуються в діапазоні від 590 до 6 тисяч гривень.

Зважаючи на те, що автор нетлінної пісні про 3 вересня неодноразово виступав у Криму, в'їжджаючи туди з території Росії (тобто, з порушенням українського законодавства), звучать заклики бойкотувати концерт чи навіть влаштувати акції протесту. Проте до появи Шуфутинського у Києві справа може не дійти. За даними "УП", у Держприкордонслужбі знайомі із ситуацією і порушника українських законів збираються "зустріти" відповідно. Про це виданню розповів речник ДПСУ Андрій Демченко.

- Щодня ДПСУ продовжує роботу щодо осіб, які незаконно відвідували тимчасово окуповані території. Інформацію ми збираємо як із відкритих джерел, так і всіма наявними способами. Якщо говорити про українців, то це адміністративна відповідальність, а щодо іноземців – це ще й заборона на в'їзд до України, – зазначив Демченко.

Спікер нагадав, що у разі появи "таких людей" на кордоні, у тому числі з використанням випереджувальної інформації, що вони могли незаконно перебувати в Криму, проводиться додаткова перевірка, внаслідок якої може бути заборонено в'їзд до України, якщо буде підтверджено факти.

- Щодо цієї особи у відкритих джерелах достатньо інформації про її незаконне відвідування тимчасово окупованої Росією території, - натякнув Демченко на те, яка доля чекає на Шуфутинського при спробі перетнути кордон України.

У свою чергу, народний депутат України Олексій Гончаренко розповів, що направив до СБУ запит з інформацією про те, що Шуфутинський збирається в Україну, і обіцяв опублікувати відповідь спецслужби, коли її буде надано.

Раніше СБУ спробувало пояснити, чому в службі вважали за потрібне внести до чорного списку пародиста Максима Галкіна (він до окупованого Криму не їздив).