Завантажити ще

Віка з “НеАнгелів” заявила, що Слава Камінська її била

Віка з “НеАнгелів” заявила, що Слава Камінська її била
Фото: instagram.com/vikanablack

Вікторія Сміюха з “НеАнгелів” заявила про буллінг та рукоприкладство з боку своєї колишньої колеги за дуетом Слави Камінської. У програмі “ Зірковий шлях ” співачка сказала, що раніше мовчала, бо не хотіла підбивати продюсера та решту колективу.

- Було й рукоприкладство... Було таке, що коли емоційно людина не справлялася, вона могла мене вдарити. Це було в автобусі, я тоді запізнилася, людина накинулась на мене з кулаками… У людини таке сприйняття, її життєва позиція: жартувати з мене, знущатися, ерничати, підколювати, булити… Усі знають, що Слава поколювала мене на сцені: Віка тупа, погано рухається, взагалі не вміє говорити, навіщо Віку слухати, – розповіла Сміюха.

Вікторія заявила також, що Слава могла тягати її за волосся. Причинами для такого ставлення до себе Сміюха назвала суперництв і те, що Вікторія тримала з колективом дистанцію, поділяючи особисте та робоче.

Розповідаючи про нещодавно з'їдений торт із портретом Слави Камінської, Вікторія Сміюха зазначила, що його прислали шанувальники. Обличчя Слави вона розрізала тому, що торт їй подали нагору ногами. Це не було ритуалом, наголосила співачка.

Сміюха запевнила, що давно вибачила Славу. За її словами, продюсер Юрій Нікітін вирішив закрити групу, оскільки не міг витримувати інтриги та чвари.

Український гурт “НеАнгели” існував з 2006 року до березня 2021-го. Після розпаду співачки розпочали сольну кар'єру.

Новини по темі: НеАнгели