Завантажити ще

На Алека Болдвіна подали до суду через стрілянину на зйомках фільму: за сценарієм пострілу не було

На Алека Болдвіна подали до суду через стрілянину на зйомках фільму: за сценарієм пострілу не було
Фото: instagram.com\alec.baldwin

Американський актор Алек Болдуїн отримав ще один позов за наслідками інциденту на зйомках фільму "Іржа", де після пострілу загинула режисер Галина Хатчинс. Помічник режисера за сценарієм фільму "Іржа" Мемі Мітчелл подала позов не лише проти Алека Болдуїна - у ньому фігурує продюсер фільму та технік зі зброї. Про це 18 листопада повідомляє ВВС.

Мітчелл заявила, що сценарій фільму не передбачав, що Болдуїн чи хтось ще стрілятиме. У день, коли на зйомках загинула оператор Галина Хатчинс, планували зняти криваву пляму на плечі актора та кадри, як Болдуїн вихоплює револьвер із кобури.

- У сценарії нічого не говорилося про те, що Болдуїн або будь-хто інший повинен був вистрілити зі зброї, - стверджує Мітчелл.

Помічник режисера заявила в позові, що вона зазнала «фізичних та емоційних» травм після того, як Болдуїн під час підготовки до зйомок застрелив з револьвера оператора Галину Хатчинс і поранив режисера Джоела Соусу. Вона стояла за метр від Болдуїна, коли сталася стрілянина, і стала першою, хто викликав поліцію.

Обвинувачені за цим позовом поки що нічого не коментували.

Це другий судовий позов, поданий до Болдуїна та інших учасників зйомок «Ржавчини» після стрілянини. Раніше в листопаді позов до суду подав Сергій Світний, який очолював команду освітлювачів на зйомках.

21 жовтня під час зйомок фільму "Іржа" в Нью-Мексико Алек Болдуін вистрілив в оператора Галину Хатчінс і режисера Джоела Соуза, внаслідок чого вони отримали поранення. Зброя виявилася зарядженою, хоча помічник на майданчику перед зйомкою епізоду крикнув акторові, що зброя "холодна", тобто. не становить небезпеки. Внаслідок цього українка Хатчинс померла в лікарні, а постраждалий режисер отримав поранення в області ключиці.