Завантажити ще

Під маскою Совеня у шоу "Маска" ховався лідер гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ»

Під маскою Совеня у шоу

У четвертому випуску шоу «Маска» на каналі «Україна» розкрили життєрадісне Совеня. У костюмі був лідер гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець. Зіркові детективи довго намагалися з'ясувати, хто ховається під наймилішою маскою та вдало копіює голоси відомих артистів, доки свій вердикт не винесли глядачі.

Совеня виконало пісню «День народження» гурту «ВВ» та розповіло про те, як не любить прокидатися вранці.

- Моїх батьків часто не було в гніздечку, бо мати привчала лісових тварин до найважливішого мистецтва, а тато малював прямі лінії і не дуже. Але вони змогли виховати в мені справжню любов до сім'ї, тому я обов'язково буду зразковим татом для своїх майбутніх пташенят», – повідомило Совеня у підказках шоу «МАСКА».

Наприкінці випуску в номінантах на розкриття опинилися Горила та Совеня. І хоч зіркові детективи вже не мали права голосувати, попросили глядачів підтримати Горилу.

- Я намагався якнайкраще приховати свій голос і заплутати вас. Костюм цікавий і почуваюся в ньому, як у дуплі (сміється). Чув, що ви мріяли побачити Совеня без дупла, проте це цілісний образ і за задумом я мав бути тут до кінця», – розповів Сергій Танчинець в ефірі каналу «Україна».

Зоряним детективам доведеться розсекретити ще й 11 персонажів. Вже вдалося розкрити особи Баяна (мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь), Феї (Лілія Ребрик) та Грифона (Андрій П'ятов).

Новини по темі: шоу Маска