Завантажити ще

Андре Тан розповів про складне ставлення до батька, якого так ніколи і не побачив: «Я знецінював, а тепер відпустив, пробачив, полюбив».

Андре Тан розповів про складне ставлення до батька, якого так ніколи і не побачив: «Я знецінював, а тепер відпустив, пробачив, полюбив».
Фото: instagram.com/andre_tan_official

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан продовжує розповідати історії про свій ретрит. Незабаром після розлучення з дружиною модельєр поїхав у гори і там мовчав 10 днів, переосмисливши за цей час багато речей у своєму житті. У тому числі змінилося ставлення Андре до батька. 26 жовтня Тан відсвяткував 39-річчя, а 12 листопада його батькові виповнилося б 59. 20-річний чоловік пішов із сім'ї до народження сина, і хлопчик ніколи його не бачив і не спілкувався з ним. Про це Андре Тан написав відвертий пост в інстаграмі.

- Сьогодні моєму біологічному батькові Ігореві виповнилося б 59 років. З Днем народження, тату! Дякую тобі велике за життя! І хоч ми з тобою не встигли поспілкуватися, я тебе дуже люблю! Батько – це 50% мене. Взагалі за кожною людиною стоїть її рід. Якраз мій тато був творчою людиною – він малював, займався ліпленням та графікою. Почуття форми і почуття прекрасного в мене саме від нього, – через роки визнав Тан.

Модельєр поділився, що найголовніше осяяння на ретриті у нього було пов'язане саме з батьком. Андре усвідомив, що все своє життя знецінював цю людину, намагався заплющити на неї очі і мінімально думати про неї.

- Я вважаю, що кожна людина зобов'язана цінувати своїх батьків, якими б вони не були. Я у своїх снах досі уявляю, які б він мені давав поради щодо життя. Я розумію, як мені завжди не вистачало наставницької поради тата. Так як я не спілкувався зі своїм батьком, частини кохання мені не було дано, її завжди не вистачало, – розповів Тан.

З іншого боку, саме через цей брак кохання, вважає Андре, йому доводилося доказувати, що він чогось вартий, і він постійно був гіпермотивований.

Батьку Андре Тану 12 листопада виповнилося б 59 років. Фото: instagram.com/andre_tan_official

Батьку Андре Тану 12 листопада виповнилося б 59 років. Фото: instagram.com/andre_tan_official

– Але я прийняв ситуацію. Прийняв те, що не побачив батька. Що він не виховував мене, що не водив у перший клас і не давав порад. Адже якби не це все, я взагалі не став би Андре Таном. Я відпустив, вибачив, полюбив, – пояснив трансформацію дизайнер. - Але найголовніше: я відчув подяку. З днем народження, тату! Ти назавжди в моєму серці!

Раніше Андре Тан розкрив три головні чоловічі секрети, поділився методикою виховання щасливої дитини та розповів, що негайно треба перестати робити, аби стати щасливішим. А на честь свого дня народження модельєр перерахував дев'ять знакових подій свого життя.