Завантажити ще

В Україні з 2015 року не видавали прокатне посвідчення фільму, в якому Володимир Зеленський зіграв Наполеона

В Україні з 2015 року не видавали прокатне посвідчення фільму, в якому Володимир Зеленський зіграв Наполеона
Фото: kvartal95.com

В Україні вже шість років не видають посвідчення прокатному фільму "Ржевський проти Наполеона", в якому одну з головних ролей зіграв президент Володимир Зеленський. Про це йдеться у відповіді Держкіно на інформаційний запит "Українських новин".

У Державному агентстві України з кіно зазначили, що з 6 жовтня 2015 року одного з акторів фільму - російського коміка Юрія Гальцева - включено до переліку осіб, які загрожують національній безпеці України.

Це не перший заборонений фільм за участю Володимира Зеленського. У 2018 році фільм "Кохання у великому місті-2" заборонили через внесення до чорного списку російського актора Леоніда Ярмольника. 2019-го стрічка «Вісім перших побачень» потрапила під обмеження через участь у ньому Катерини Варнави. 2020-го її з чорного списку Мінкульту прибрали.

"Ржевський проти Наполеона" – фільм 2012 року. Володимир Зеленський зіграв у ньому роль Наполеона, а також виступив продюсером разом із Сергієм та Борисом Шефірами. Також у комедії знялися Павло Дерев'янко (поручик Ржевський) та Світлана Ходченкова (Наташа Ростова), Михайло Галустян, Михайло Єфремов, Марат Башаров, Євген Кошовий, Ганна Семенович, Анфіса Чехова, Ксенія Собчак, Жан-Клод Ван Дамм. Режисером фільму є Марюс Вайсберг, він же зняв "заборонені" фільми "Кохання у великому місті" та "Вісім перших побачень".

ukranews.com

ukranews.com