Завантажити ще

"Аптечний ревізорро" Катерина Діденко розлучилася з нареченим

Фото: instagram.com/didenko.katerina.

Російський блогер Катерина Діденко, відома як "аптечний ревізорро", розлучилася з блогером та підприємцем Владом Чорним. Це не перше розставання пари: закохані вже переривали стосунки у січні та липні, проте знову сходилися, пояснюючи те, що відбувається, особливим кармічним зв'язком. Про розрив Діденко заявила в Інстаграмі та запевнила фанатів, що це остаточне рішення.

"Не закохайся, люба, не люби, будь ласка. Відштовхни його силою, або він безжально розтопче й викине серце твоє червоне. Не закохайся, люба, не люби, будь ласка". Ці рядки пісні Mary Gu у мене в голові. Вчора в сторіз розповіла багато про розлучення, але, уявіть собі, це мала частина. Сама винна, що дозволила собі таке ставлення. Це мені урок на майбутнє, щоб відрізняти, які стосунки хороші, а які токсичні", - заявила Діденко.

У коментарях підписники почали писати, що Влад та Катерина ще зійдуться.

"Катю, мені здається, ці розставання продовжуватимуться нескінченно, доки Влад вас сам не покине!" – звернулася до Діденка підписниця irinadaskalova.

"Ні-ні-ні. На цей раз крапка. Я хочу жити, а не страждати. Якщо пробачу - знову буде ідеальний місяць, а потім все піде на дно і на нове коло. Ні, я так не хочу", – відповіла Катерина.

instagram.com/didenko.katerina

instagram.com/didenko.katerina

На своїй сторінці Влад зізнався фанатам, що вони з Катериною збиралися одружитися.

nstagram.com/actor_vch

nstagram.com/actor_vch

- Так, історія з обручкою - коротко від мене! Так, я пропонував Каті після того, як ми влітку розлучалися. У мене був цілий пост під це написаний, але оскільки новий телефон, то, якщо я знайду, то обов'язково вам покажу. Так, вона прийняла цю обручку, і на той момент у нас все нормалізувалося, я готовий до сім'ї, я люблю шалено дітей, і її діти мені стали як свої, - заявив Влад.

За словами блогера, згодом їхні стосунки з Катериною розладналися. За його версією, вона згадала періоди, коли вони були в розлуці й вона ревнувала.

- Я тоді поїхав до наших друзів Льоші та Валі, бо хлопці покликали до себе попрацювати, відпочити, посмажити м'яса і до лазні сходити, то вона мені на вечір винесла мозок, чому я залишаюся у хлопців на ніч? Ти, блін, на Мальдівах, чому ж я не можу залишитися у хлопців на ніч, тим більше що це наші друзі! – обурився Влад.

Влад також зазначив, що напружені моменти у їхніх стосунках відбувалися навіть під час тимчасового розриву. Так він прокоментував розповіді Катерини про їхній роман в Інстаграмі.

- Перша її сторіс, що ми з Владиком увесь час переписувалися, коли була в Сочі. Кать, що там із тобою? Ти забула, як я був з моїм найкращим другом у батьків у Ступіно, ми відпочивали сім'єю на річці, а ти мені весь час надзвонювала - де ти, що ти - і почала пред'являти за листування, яке було ще в січні, коли ми були не разом! Я постійно Каті казав, навіщо один одному щось пред'являти і копатися у гівні, коли вже не разом? – обурився Чорних.

Історія питання

32-річний чоловік Катерини Діденко Валентин та двоє її близьких друзів загинули у лютому 2020 року. Трагедією стала вечірка на честь дня народження блогера в одному з банних комплексів Москви. Гості підготували для іменинниці сюрприз та кинули сухий лід у басейн. Очікувалося, що 20 кг штучного льоду перетворяться на барвистий пар, але, коли він потрапив у воду, люди почали синіти й отримали опіки, багато хто знепритомнів. Постраждало 6 осіб.

Через чотири місяці після смерті чоловіка, шлюб із яким тривав 11 років, Катерина перестала приховувати новий роман. Її обранцем виявився Влад Чорних. Він порозумівся з дітьми 30-річної Катерини від першого шлюбу: п'ятирічною дочкою Настею та трирічним сином Олександром.

nstagram.com/actor_vch

nstagram.com/actor_vch

nstagram.com/actor_vch

nstagram.com/actor_vch

Новини по темі: новини блогерів