28501
0
19 квiтня
20 квiтня
19 квiтня
Завантажити ще

Віталій Малахов вирушить в останню путь з Театру на Подолі 8 листопада

Віталій Малахов вирушить в останню путь з Театру на Подолі 8 листопада
Фото: facebook.com\malakhov.vitaly

Церемонія прощання з режисером Віталієм Малаховим відбудеться у Києві 8 листопада у Театрі на Подолі за адресою Андріївський узвіз, 20. Прощання триватиме з 12:00 до 15:00. Про це на своїй сторінці у фейсбуці 5 листопада повідомила донька народного артиста, телеведуча та актриса Даша Малахова.

26 жовтня Віталія Юхимовича госпіталізували до лікарні. Як написала Даша Малахова, "про себе дала знати стара отруйна бойова рана, і почався сепсис". Через соціальні мережі Малахова просила допомоги здати для батька кров для переливання. Він перебував у тяжкому стані у реанімації. Віталію Малахову мали імплантувати штучну нирку, але не встигли: 4 листопада режисер пішов із життя.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі помер вчений Борис Холод, який створив Університет імені Альфреда Нобеля. Також ми писали про те, що в липні в Москві попрощалися з померлим від коронавірусу кінорежисером Володимиром Меньшовим.

ДОВІДКА

Віталій Малахов – український режисер, художній керівник-директор Київського драматичного театру на Подолі. У 2008 році став народним артистом України. З 1963 року працював у Студії юних дикторів на українському радіо. З 1972 до 1977 проходив навчання у Київському державному театральному інституті ім. І. Карпенка-Карого на факультеті режисури драми. У 1977 році розпочав свою кар'єру на українському телебаченні. З 1978 до 1979 року працював у Київському державному театрі російської драми імені Лесі Українки. У 1979 році очолив Київський державний Театр естради. З 1985-го до 1987-го працював із трупою на базі Київського молодіжного театру. У 1987 році створив свій театр - Київський драматичний театр на Подолі. Як режисер-постановник створив понад 50 вистав.