Завантажити ще

Анастасія Приходько зізналася, що комплексує через вузькі очі: При посмішці вони зникають

Анастасія Приходько зізналася, що комплексує через вузькі очі: При посмішці вони зникають
Фото: instagram.com/prykhodko_official

Співачка Анастасія Приходько розповіла, що комплексує через вузькі очі та друге підборіддя. Однак якщо очі - це генетика, яка дісталася виконавиці від дідуся-японця, і вона "заспокоюється", коли одягає кімоно, то друге підборіддя Анастасія прибиратиме за допомогою спеціальних процедур. Про це виконавиця написала в Інстаграмі.

"Друге підборіддя я прибиратиму за допомогою косметологів і уколів, я зважилася все-таки на "пластику" обличчя. Ні, під ніж лягати не буду, а за допомогою уколів вирішуватиму це питання! До речі, очі теж можна зробити, наприклад блефаропластику, але поки що мені й так норм", - поділилася артистка.

Приходько також додала, що хоче позбутися комплексів та стати для себе ще красивішою.

Анастасія Приходько – українська співачка, Заслужена артистка України (2017). У 2009 році представляла Росію на конкурсі "Євробачення" із піснею "Мамо", посіла 11-е місце. Анастасія - багатодітна мама. Старшу дочку Нану співачка народила, одружившись із першим чоловіком - абхазьким бізнесменом Нуріком Кухілавою. 2013 року вийшла заміж за свого однокласника Олександра. 2015-го року у пари народився син Матвій, а 2021-го - Лука.

Новини по темі: Анастасія Приходько