Завантажити ще

Пародиста Максима Галкіна внесли до чорного списку Мінкульту

Пародиста Максима Галкіна внесли до чорного списку Мінкульту
Фото: instagram.com/maxgalkinru

Міністерство культури та інформаційної політики України внесло російського пародиста та коміка Максима Галкіна до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці. Ім'я артиста з'явилося в оновленому чорному списку на сайті Мінкульту від 3 листопада.

Що стало причиною для внесення його до списку, поки невідомо. Сам Галкін жодним чином не відреагував на цю новину.

Наразі у чорному списку перебувають 259 осіб, у тому числі й український актор Валентин Томусяк, ім'я якого помилково внесли до бази. Артист потрапив до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці, 1 листопада разом із ще 31 актором. У відомстві заявили, що всі, хто потрапив до списку, є російськими артистами, які були задіяні у фільмі "Солнцепек". Однак пізніше дружина Томусяка Катерина Тишкевич спростувала, що він брав участь у зйомках картини. Сам артист зазначив, що від початку конфлікту на Донбасі він не відвідував території Росії та тимчасово окупованого Криму.

Галкіну 45 років. Артист майже 10 років перебуває у шлюбі з примадонною російської естради Аллою Пугачовою. Різниця у віці між закоханими становить 27 років. Пара виховує двійнят Гаррі та Лізу, народжених від сурогатної матері.

Ім'я артиста з'явилося в оновленому списку від 3 листопада

Ім'я артиста з'явилося в оновленому списку від 3 листопада