Завантажити ще

Галкін похвалився перед Валерією піджаком, який купила йому Алла Пугачова

Галкін похвалився перед Валерією піджаком, який купила йому Алла Пугачова
Фото: Instagram\Максим Галкін.

Знаменита російська співачка Алла Пугачова стежить за гардеробом свого чоловіка та хоче, щоб він виглядав стильно. В результаті Максим Галкін ні-ні та й похвалиться модною обновкою. Бекстейдж-відео, зняте у студії одного з російських телевізійних шоу, пародист виклав в Інстаграм 27 жовтня.

- Ось, дорогі друзі, ми з Лерочкою знімаємось у проекті, - показав артист у перерві між зйомками співачку Валерію, яка сидить з ним по сусідству у журі. – Лера вигуляла фантастичну сукню, а я – піджак.

Максим змусив Валерію покрутитися перед камерою смартфона і продемонструвати струнку фігуру в небесно-блакитній укороченій сукні в блискітках і з модними "волохатими" манжетами, але основну увагу все ж таки приділив своєму піджаку з веселою підкладкою, яка живе своїм, окремим від піджака життям.

– вигуляв піджачок. Але Лера сказала, що Пригожин має такий самий.

- Але виглядає по-різному, - заспокоїла Галкіна співачка.

- Звичайно ж, на Йосипа виглядає краще, - був невтішний Максим.

- На Йосипу його просто більше, цього піджака, - порівняла антропологічні дані чоловіка Примадонни та свого чоловіка Валерія.

- Леро, я просто тобі сказав, як ти мала відповісти, - викрутився Галкін. - І, між іншим, піджак був куплений Аллою!

- А мій чоловік сам собі купив, - підколола пародиста Валерія.

- Та гаразд! - здивувався Максим і спробував згадати, як називається предмет гардеробу, подарований йому свого часу самою Валерією з Пригожиним, та так і не згадав.

Раніше Алла Пугачова похвалилася подарунком Галкіна – раритетним "Запорожцем". Також ми розповідали про зірковий прийом у Пугачової, куди Лайма Вайкуле прийшла з "дієтичним харчуванням" та квітами від Урганту, а Галкін під шумок станцював із Газмановим. А щодо образів, то нещодавно Примадонна здивувала зміною стилю і на сімейному урочистості в Ігоря Ніколаєва виглядала чарівно, але при цьому абсолютно невпізнанно.

Алла Пугачова та Максим Галкін одружені з 23 грудня 2011 року – готуються до 10-річного ювілею. Для співачки це п'ятий шлюб. Пара виховує двох дітей, народжених сурогатною матір'ю, - Лізу та Гаррі. Телеведучий постійно ділиться із своїми передплатниками сімейними новинами.