19 травня
Завантажити ще

Петро Чорний розповів, як познайомив Настю Каменських та Позитива з Потапом.

Петро Чорний розповів, як познайомив Настю Каменських та Позитива з Потапом.
Фото: КП в Україні

Український музикант Петро Чорний познайомив Настю Каменських із Потапом. За словами артиста, репер шукав серйозну вокалістку, а Настя тоді посварилася з продюсером. Про це Чорний розповів в інтерв'ю "Зірковому шляху".

– Олексію потрібна була вокалістка дуже серйозна. А Настя тоді посварилася з Клімом Едіком, це Lavina Music. Я Льоші дзвоню: "Олексію, є така дівчинка. Талантище. І табло концертне". Ой, перепрошую, личко концертне. Хоч би як там казали, сцена любить індивідів, - поділився артист.

Також музикант розповів, що познайомив Потапа з Позитивом, який був серед "талановитих хлопців, які прагнули шоу-бізнесу".

- Вася Напильник і Позитив, усі вони були талановиті хлопці та, звичайно, прагнули шоу-бізу. Я тоді залучив їх до студії, записали першу пісню Напильника. І, звичайно, тоді Олексій Потапенко організовував свою команду. Це пішла "тусовка". Тому Олексій із вдячністю завжди каже: "Так, Петруха нас зібрав!", - додав Чорний.

Петро Чорний народився у Росії у сім'ї ромів-музикантів. У 16 років потрапив до батьківського ансамблю "Циганські наспіви" у Чернігівській філармонії. Працював барабанщиком у групі "Корозія металу" та клавішником у Олександра Буйнова та Ірини Алегрової. З 1996-го займається сольною творчістю. У 2009 році отримав звання заслуженого артиста України. 2021 року розлучився з дружиною Діаною, з якою прожив 26 років. У пари є син Жан.