Завантажити ще

Alyona Alyona зізналася в залежності від телефону і "пішла" з Instagram

Alyona Alyona зізналася в залежності від телефону і
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official

Реп-виконавиця Alyona Alyona заявила, що залишає Інстаграм, але "частково". Артистка зізналася, що витрачає час на смартфон в середньому 5 годин на день. Але після недавнього збою переглянула своє ставлення до гаджетів і додатків.

"Я прийняла рішення бути в Instagram і соціальних мережах трохи менше, тому що я стала 100-процентним заручником екрану телефону. Мені б хотілося видавати менше контенту, але більш якісного. Нещодавно відбулася ситуація, через яку ми 5 годин були без Instagram, і я зробила свої висновки", - повідомила в пості зірка.

Артистка додала, що найбільше часу і сил у неї йшло на те, щоб відповісти підписникам. Тепер вона хоче раціонально підійти до роботи.

"Ви могли помітити, що останнім часом все частіше бувають дні, коли я зовсім не публікую stories... Це не означає, що в моєму житті нічого не відбувається. Я все одно маю будні артиста - зйомки, зустрічі, ефіри й написання пісень. Але все більше хочу віддавати себе якомусь робочому процесу. Іноді ловлю себе на думці, що втрачаю себе в реальному часі і якусь подію я намагаюся трансформувати для своєї аудиторії. Забуваю місця, які бачила за кордоном, забуваю суть зустрічі з кимось або якісь події саме через те, що я постійно зосереджена на тому, що потрібно дістати телефон і щось зняти", - уточнила артистка.

Alyona Alyona (Олена Савраненко) 30 років. До того як стати популярною, дівчина працювала вихователем у дитячому садку Баришівки Київської області і читала реп на своєму YouTube-каналі. Отримала популярність після прем'єри кліпу "Рибки", який зібрав на YouTube більше мільйона переглядів. У 2020 році реперша брала участь в шоу "Танці з зірками". Наразі артистка зустрічається з колегою - репером Yoxden.

Новини по темі: Соціальні мережі Alyona Alyona