Завантажити ще

Актор Роман Полянський про стосунки з Аліною Гросу: На зйомках кліпу нічого не йокнуло

Актор Роман Полянський про стосунки з Аліною Гросу: На зйомках кліпу нічого не йокнуло
Фото: instagram.com/alina_grosu

Російський актор Роман Полянський розповів про роман із українською співачкою Аліною Гросу. За його словами, вони з Аліною почали зближуватися лише після завершення попередніх стосунків. Про це артист повідомив у програмі "Зірковий шлях".

- За датами я, мабуть, як усі чоловіки, нічого не пам'ятаю. Я не можу сказати, що на зйомках кліпу тоді щось йокнуло. Тоді були просто добрі дружні стосунки. Потім у мене пішов розлад, я пішов. Потім - Аліна, у неї теж все там стало не так добре, як хотілося б їм, мабуть. Після цього почали спілкуватися частіше та почалося зближення, – поділився Полянський.

Він також спростував інформацію про те, що розлучився із дружиною через Гросу. Артист додав, що " це було неможливо і він так би не вчинив".

Про те, що між 25-річною Аліною Гросу та 37-річним актором і режисером Романом Полянським романтичні стосунки, стало відомо у лютому. Інформацію підтвердила сама Гросу та повідомила, що щаслива з Романом та вдячна йому за підтримку після розлучення з колишнім чоловіком бізнесменом Олександром Комковим. До стосунків з Гросу Полянський був одружений з актрисою Дар'єю Жулай. Пара має дочку Марфа.

Новини по темі: Аліна Гросу