Завантажити ще

Син Світлани Світличної: Вважаю, що мамі необхідно підлікуватись. Вона некерована

Син Світлани Світличної: Вважаю, що мамі необхідно підлікуватись. Вона некерована
Фото: .instagram.com/svetlana__svetlichnaya/

Радянська і російська актриса Світлана Світлична, яка наробила шуму своїм «зникненням», не спілкується зі своїми рідними. Син артистки вважає, що мама потребує лікування. Навіть якщо вона сама цього не розуміє. Таку думку « СтархХіту » висловив син Світлани – Олексій Світличний.

-Сама вона (Світлана – ред.) від усього відмовляється. Ми купували і таблетки, і снодійне, та інші легкі препарати, але мама відмахувалася, мовляв, мені це не підходить. Зараз збираємось до клініки класти. Але потрібна її згода. Звичайно, я вважаю, що їй потрібно підлікуватися. Вона некерована, із постійними перепадами настрою. Розсварилася з усіма близькими, колеги також перестали з нею контактувати. Ну, а кому приємно постійно чути на свою адресу: «Ти гівно і сволота», - зазначив чоловік.

Він запевнив, що не після тривалої відсутності Світлична досі не вийшла на зв'язок із сином та його подружжям. І це незважаючи на те, що рідня шукала її по всій Москві кілька днів, поставивши на вуха волонтерів, поліцейських та сусідів по новій квартирі.

- Вибачатися вона не захотіла, нікому не дзвонила. Я теж не збираюся, з якого дива? Це я мав день народження, який вона проігнорувала. Це вона дивно поводиться. Ми чотири доби взагалі не спали, не належали собі. А вона при цьому негативно висловлюється про всіх, намовляє, - підкреслив Олексій.

Сама актриса пояснила своє зникнення саме конфліктом із родичами. За словами актриси, її нібито насильно переселили її в нову квартиру. Жінка заявила, що «було неприємно через те, що в мене така невістка Ольга».

Світлані Світличній 81 рік. Найбільшу популярність їй принесла роль блондинки Анни Сергіївни у фільмі Гайдая "Діамантова рука". Її також знають за ролями у фільмах "Сімнадцять миттєвостей весни", "Місце зустрічі змінити не можна" та "Нові пригоди невловимих".

Про « зникнення » артистки стало відомо 25 жовтня. За словами рідних, вони не могли зв'язатися зі Світличною з 20 жовтня.