28501
0
13 квiтня
Завантажити ще

Олена Зеленська знову знялася для "Vogue Україна"

Олена Зеленська знову знялася для
Фото: vogue.ua

Перша леді України Олена Зеленська дала інтерв'ю, а також знялася у спецпроекті "Без бар'єрів" для  нового номеру журналу VOGUE Ukraine. Дружина президента взяла участь у фотосесії разом із українськими атлетами, переможцями Паралімпіади у Токіо.

– Про кожного з них можна знімати фільм, у кожного – своя сильна особиста історія. Я мрію, щоб на зошитах наших школярів був не Роналду, а Максим Кріпак, – зізналася перша леді. - Коли спілкуєшся з паралімпійцями, розумієш, що це світлі життєрадісні люди, і хочеться зробити для них якнайбільше.

Для зйомки першої леді підібрали біле вбрання - жакет Dolce & Gabbana, сукня Prada та човники Jimmy Choo. Заради справедливості, паралімпійців теж нарядили у бренди.

У розмові з журналістами Зеленська розповіла про перші результати реалізації проекту безбар'єрності в Україні:

- Наш великий успіх – створення Національної стратегії безбар'єрності. Це не просто документ, над яким працювало багато людей, це результат синергії державних діячів, представників міністерств та громадських активістів. Відповідно до цієї стратегії Кабінет міністрів ухвалив план дій. Кожне з міністерств отримало завдання та підготувало перелік проектів, за яке береться. Мінцифри, наприклад, готується покрити швидкісним інтернетом усю Україну, тому що станом на сьогодні люди на 23% території країни не мають доступу до звичних для решти сервісів. Загалом проектів 200, і під них буде виділено фінансування. Виконання контролює держава.

За словами першої леді, головною метою цього проекту є прагнення змінити свідомість суспільства відносно проблем інших людей.

- Іноді ми бачимо в новинах чи читаємо у соцмережах гучні заяви: «Ми зробили пандус!» Це завжди якийсь ексклюзив, інфопривід. Мені хочеться, щоб пандуси стали нормою, щоб ми взагалі перестали звертати на це увагу. Щоб було навпаки: «У сенсі як там не було пандуса?» Коли ми перестанемо бачити ексклюзив у звичайних речах, тоді я зрозумію: світ змінився, – уточнила Олена Зеленська.

Це друга зйомка першої леді України для VOGUE. Вперше вона знялася для обкладинки видання у листопаді 2019 року. Раніше Олена Зеленська з'явилася також на обкладинці журналу Elle Україна.

Олена Зеленська, Андрій Трусов, Анастасія Москаленко Фото: vogue.ua

Олена Зеленська, Андрій Трусов, Анастасія Москаленко Фото: vogue.ua

Перша леді України підтримала проект

Перша леді України підтримала проект

Для зйомки першої леді підібрали біле вбрання - жакет Dolce & Gabbana, сукня Prada та човники Jimmy ChooФото: vogue.ua

Для зйомки першої леді підібрали біле вбрання - жакет Dolce & Gabbana, сукня Prada та човники Jimmy ChooФото: vogue.ua