24 липня
Завантажити ще

"Міс Україна Всесвіт" Ганна Неплях про любов до горілки: Мені подобається застілля, але це не мій спосіб життя

Фото: instagram.com/neplyah

"Міс Україна Всесвіт 2021" Ганна Неплях відповіла хейтерам, які критикують її за вживання алкогольних напоїв, зокрема горілки. За словами дівчини, вона може дозволити собі випити на свята, але не зловживає спиртними напоями на постійній основі, як про це пишуть в Інтернеті.

– Мабуть, хтось веде календар моїх алкогольних днів. За моїми підрахунками, я не пила алкоголь дуже давно. Та ні, брешу. Після перемоги у конкурсі я випила шампанське. Мені подобається ззастілля, але це не мій типовий вечір. Коли ти кажеш одне, люди чомусь починають проектувати зовсім інше. Це не мій спосіб життя. Дивлячись як, у якій компанії, за який час, - зізналася Ганна в YouTube-проекті "Без комплексів"

На запитання інтерв'юера, чи може випити літр горілки, Ганна відповіла:

– А хто може випити літр горілки? Мені здається, що люди вмирають після літру горілки. Я не знаю, я не п'ю просто. Ну, може, 200 грам.

- Ну добре, що таке 200 грам? - спробувала уточнити інтерв'юєр.

– Аня, 200 г горілки - це не 200 г вина. Це різні речі, – додала Неплях.

Красуня також зізналася, що більшість роликів в Інстаграмі, на яких вона нібито випиває алкоголь, було інсценовано нею задля збільшення охоплення підписників.

 

- Можу чесно зізнатися, у мене багато відео з горілкою. Люди думають, що я так залпом можу чарку випити, але насправді всі ті відео були з водою. Як блогер, який любить робити гарно чи якийсь шок-контент, у всіх тих історіях це була вода. Ось я красиво та яскраво відпочиваю.

Про те, чи купувала корону "Міс Україна Всесвіт"

- У мене немає таких грошей, і я нічого не платила. Я сплатила лише внесок, який сплачує кожна учасниця за проживання у готелі. Все. На цьому всі мої витрати закінчились. Дуже багатьом дівчатам треба виправдовувати свою невдачу. І саме цим наразі займаються більшість моїх коментаторів. Я дійсно прямий доказ того, що не треба нічого купувати. Ось своєю роботою, соціальною позицією ти можеш одержати корону. І при цьому не треба мати параметрів 90-60-90, - вважає дівчина.

Про особисте життя та чутки

Спростувала Неплях і чутки про роман із репером Джиганом, який їй приписують після їхнього знайомства.

- Я знайома з діджеєм Джиганом. Це мій друг. І коли він приїжджав сюди на концерт, я потрапила до його [Джигана] гримерки, - заявила Ганна. -Так, нас бачили разом у ресторані. Я прийшла до свого друга діджея, щоб привітатись і разом поїхати на концерт. Після концерту ми роз'їхалися додому. Те, що нас бачили разом, це взагалі не показник чогось.

Наразі Ганна будує стосунки з чоловіком, який на 13 років старший за неї. Його особу дівчина приховує. Вони познайомилися на Кіпрі у грудні 2020-го. За словами Неплях, обранець допоміг їй оклиматися від попередніх стосунків із аб'юзером.

Ганні Неплях 27 років. Дівчина отримала диплом магістра у Київському національному університеті будівництва та архітектури. У 2017 році представляла Україну на конкурсі "Міс Інтерконтиненталь". Неплях була учасницею шоу "Холостяк-10" із Максом Михайлюком, але покинула проект у сьомому випуску. Пише картини та активно веде блог в Інстаграмі (296 тис. підписників).