4 грудня
Завантажити ще

Alyona Alyona одягла підгузник і поміркувала про вік: Дитина всередині починає страйкувати

Alyona Alyona одягла підгузник і поміркувала про вік: Дитина всередині починає страйкувати
Фото: instagram.com/alyona.alyona.official.

Українська співачка Олена Савраненко, відома як Alyona Alyona, показала передплатникам фото, де вона одягнена як немовля. Артистка позувала в підгузнику і з пустушкою, а в руці тримала пляшку молока. У коментарі в Інстаграмі дівчина поміркувала про те, що їй уже 30 років.

- Усередині мене дитина. Так, мені тридцять, але щодня я відчуваю у собі дитину. І люди, які мене оточують, теж відчувають дітей усередині себе. Коли ми дорослішаємо і починаємо помічати, що старіємо – дитина всередині нас починає страйкувати. По-перше, він боїться старості як такої. По-друге, він розуміє, що роки минають і ніяк не зупиняються, а вона зробила далеко не все, що запланувала. Діти всередині нас найчастіше виходять на волю і виявляють себе саме в екстрених ситуаціях чи ситуаціях, де перевіряється наша стресостійкість. Таким чином, коли сімейні пари сваряться, сваряться насправді не вони, а їхні внутрішні діти. Коли ми ходимо магазинами і дивимося на прилавки, наші внутрішні діти починають себе дуже проявляти — саме тому трапляються ці спонтанні покупки. І у цьому є навіть плюси. Можливо, своїх внутрішніх дітей потрібно чути та задовольняти їхні бажання, - заявила Alyona Alyona.

За словами зірки, їй вдалося налагодити діалог зі своєю внутрішньою дитиною.

- Мені 30 і зараз я можу сказати, що дуже добре спілкуюся з дитиною всередині. Чітко розумію його бажання, образи, поведінку та розумію його реакцію життя. Ми з ним дружимо. Хоча іноді його вибрики нормально так псують мені життя, проте я дозволяю йому бути собою — не гальмую, не заважаю, бо сама знаю приклади, коли протягом життя люди пригнічували цю дитину, а потім у 40 цей внутрішній малюк вистрілював і змінював життя так що навіть уявити неможливо. І ці зміни не завжди були позитивними, - сказала Alyona Alyona.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Альона (@alyona.alyona.official)

Alyona Alyona працювала з дітьми у дитячому садку Баришівки Київської області та читала реп на своєму YouTube-каналі. У грудні 2018 року ролик Олени став мільйонником на перегляди, це зробило артистку відомої в Україні. 2020 року реперша стала учасницею шоу "Танці із зірками".