26 листопада
Завантажити ще

Сава Лібкін повідомив, що скоро стане дідусем

Сава Лібкін повідомив, що скоро стане дідусем
Фото: instagram.com/savvalibkin.

Український ресторатор Савелій Лібкін повідомив, що стане дідусем. Його донька Юлія Лібкіна має народити у листопаді. У своєму інстаграмі кухар показав фото, де Юлія позує у капелюсі, великих сережках, бюстгальтері та спідниці зі строкатим візерунком.

- Юля Лібкіна. Залишився місяць. #дочка #Токіо #Сім'я, - написав Лібкін.

Старшій дочці Лібкіна 34 роки. У червні в інтерв'ю українському продюсеру Анатолію Анатолічу Лібкін розповів, що вона мешкає в Японії та зустрічається з 35-річним японцем.

- Старша закінчила гуманітарний творчий коледж у Лондоні, моя друга дочка Ніколь навчалася у Відні, а зараз навчається у Берліні. У неї незабаром випускні іспити. Молодші ще у школі навчаються. Старша дочка працює у Японії, у компанії, яка випускає комп'ютерні ігри. Компанія білоруська. Та сама, що зробила гру World of Tanks. В японському офісі їх всього десять, вона працює там уже років вісім, - розповів Лібкін.

Савелію Лібкіну 60 років. 20 квітня він одружився з 27-річною продюсеркою з Одеси Мариною Маричевою, про заручини з якою оголосив наприкінці березня. Церемонія була скромною, але подружжя запланувало пишне весілля в Італії після локдауну.

У 1985 році Лібкін також узаконив відносини з жінкою на ім'я Римма. Вона є матір'ю Юлії. Подружжя розлучилося через непорозуміння.

Після Римми Лібкін зустрів Олену, яка є матір'ю його 21-річної доньки Ніколь. Згодом він одружився з Лілією, але розлучився через п'ять років. У Лілії та Савелія двоє дітей: 13-річна донька Софія та дев'ятирічна Мія. Лібкін також крутив роман із телеведучою Анастасією Даугуле.

Новини по темі: Сава Лібкін