Завантажити ще

Вбивство Галини Хатчинс: за кілька годин до інциденту знімальна група розважалася стріляниною по пивних банках

Вбивство Галини Хатчинс: за кілька годин до інциденту знімальна група розважалася стріляниною по пивних банках
Фото: halynahutchinsdp.com

Трагічному пострілу Алека Болдвіна на знімальному майданчику фільму "Іржа", який призвів до загибелі українського оператора Галини Хатчинс, передувала стрілянина по консервних банках бойовими патронами. Її задля розваги влаштувала частина знімальної групи.

Пістолет, який передали актору для зйомок чергового дубля, також використовувався знімальною групою того ранку для стрілянини по імпровізованих мішенях, повідомило виданню The Wrap джерело, обізнане про події на знімальному майданчику.

Стверджується, що деякі члени групи взяли зброю зі знімального набору інді-вестерна в Нью-Мексико, у тому числі пістолет, який убив Хатчинс, щоб зайнятися «плінкінгом» - хобі, в якому люди стріляють по пивних банках бойовими патронами, щоб скоротати час. Стрілянина мала місце всього за кілька годин до того, як Алек Болдвін отримав револьвер на майданчику, а перший помічник режисера Девід Холлс підтвердив йому, що в руках актора – «холодний пістолет», тобто без бойових набоїв.

- Є така розвага, яку іноді влаштовують члени знімальної групи. Вони виходять у безлюдну місцевість і стріляють по пивних банках. Бойовими патронами. Нам вдалося дізнатися, що вони стріляли навіть того ранку, коли загинула Галина Хатчинс, - підтвердила інформацію від джерел головний редактор видання The Wrap Шерон Ваксман у коментарі CNN.

Крім того, вона підтвердила, що плінкінг є звичним явищем, якщо під час зйомок виникає перерва. Представники The Wrap звернулися до продюсерів фільму з проханням прокоментувати інформацію про стрілянину заради розваги, але отримали таку саму відповідь, яку було розіслано представникам ЗМІ раніше - жодної конкретики з заданого питання та обіцянка провести "внутрішню перевірку".

Профспілка працівників індустрії розваг Лос-Анджелеса вже наступного дня після трагедії розіслала своїм членам інформаційний лист, у якому стверджувалося, що у зброї, яку видали Болдвіну на знімальному майданчику, знаходився бойовий патрон. Крім того, з'явилася інформація, що на майданчику "Іржі" і раніше траплялися інциденти, пов'язані зі зброєю. Пізніше стало відомо, що за зброю відповідала 24-річна Анна Гутьєррес-Рід, яка була недосвідченою і часто припускалася помилок.

Нещасний випадок стався 21 жовтня на ранчо Bonanza Creek поряд із Санта-Фе, штат Нью-Мексико, де знімався фільм "Іржа". Алек Болдвін вистрілив зі зброї, як того вимагав сценарій. Патрон із невідомої причини вибухнув, розлетілися уламки. В результаті Алек Болдвін застрелив оператора Галину Хатчинс (вона померла в лікарні) і поранив режисера Джоела Соусу. Після трагедії виробництво "Іржі" призупинили на невизначений термін.

Галина Хатчинс, як з'ясувалося, мала українське громадянство. Алек Болдвін висловив співчуття родині Хатчинс і запропонував допомогу.