1 грудня
Завантажити ще

Зникла актриса Світлична знайшлася в Москві на зйомках ток-шоу

Зникла актриса Світлична знайшлася в Москві на зйомках ток-шоу
Фото: КУДРЯВОВ БОРИС

У Москві знайшли радянську і російську актрису Світлану Світличну, що зникла кілька днів тому. З артисткою все гаразд, вона бере участь у зйомках Андрія Малахова. Про це повідомляє Телеграм-канал 112.

Артистка не виходила на зв'язок і не з'являлася у квартирі майже тиждень. Журналісти з'ясували, що перед зникненням Світлана Світлична приходила до гільдії акторів Росії, скаржилася та просила допомоги, а потім поїхала додому на таксі.

Рідні востаннє розмовляли зі Світланою Опанасівною по телефону 20 жовтня, коли до неї додому приїжджало телебачення. Увечері того ж дня актриса зателефонувала невістці з незнайомого номеру, після чого зникла. Син Світличної звернувся за допомогою до поліції та в розмові зі слідчим пояснив, що після травми, отриманої під час зйомок (на неї впав софіт), у артистки почали проявлятися ознаки деменції. Найімовірніше, через проблеми з пам'яттю Світлична і не змогла повідомити родичам, куди зникла.

Голова СК Росії Олександр Бастрикін узяв під контроль справу про зникнення актриси, а вранці, 26 жовтня, за її пошуки взялися волонтери пошукового загону "Ліза Алерт".

Світлані Світличній 81 рік. Найбільшу популярність їй принесла роль блондинки Анни Сергіївни у фільмі Гайдая "Діамантова рука". Її також знають за ролями у фільмах "Сімнадцять миттєвостей весни", "Місце зустрічі змінити не можна" та "Нові пригоди невловимих".