Завантажити ще

Андре Тан назвав дев'ять знакових подій свого життя: зустріч із Пугачовою, народження доньки та перша спідниця

Андре Тан назвав дев'ять знакових подій свого життя: зустріч із Пугачовою, народження доньки та перша спідниця
Фото: Андре Тан \Instagram

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан святкує 26 жовтня 39-річчя. З нагоди дня народження модельєр та бізнесмен обрав 9 знакових подій свого життя та поділився ними в Інстаграмі з шанувальниками.

"Чому 9? Та просто 39 не влізуть у цей пост!" – пояснив Тан.

Народження доньки

Коли Соня народилася, моє життя повернулось на 180 градусів. Ставши татом, я почав розуміти, як це все-таки буває важко. Але ті емоції і та енергія, які отримуєш, — безцінні! Бажаю кожному чоловікові пройти через це.

Північ у Парижі

Мій перший показ колекції Atelier-Andre Tan на паризькому Тижні Моди-2020. Праця понад 200 людей та півроку недоспаних ночей.

Приїзд Періс Хілтон

Зізнаюся, перші півтори доби її приїзду я був просто неживий. Періс не подобалося все – візажист, перукар. Ми не могли знайти їй туфлі 42-го розміру. І її сукню я створив за одну ніч, та ще нічка була!

Перший показ у житті

Адже мені й 12-ти не було! Я пам'ятаю цей жах і клубок у горлі ще зовсім юного хлопчика, у якого за годину до показу колекції ще не були відшиті всі екземпляри.

Зустріч із Пугачовою

1997 року я спеціально приїхав до столиці, щоб зустрітися з артисткою та показати їй ескізи нарядів, які створив спеціально для неї. Коли я зайшов до неї, сказав: "Здрастуйте, Алло". Вона повільно обернулася і сказала: "Для вашого віку, юначе, я - Алла Борисівна". Та й розмова одразу не задалася. Вона порадила згадати навички ескізування.

Прем'єра фільму

Тремтливо і трохи страшно було відкриватися перед такою кількістю людей. Але у фільмі я справжній та чесний. У фільмі я розповів, якою ціною з продавця риби перетворився на визнаного фешн-гуру та телезірку.

Моя перша спідниця

Цей пункт, звичайно, про програму "Жертва моди". Саме після неї мене почали впізнавати на вулиці і я почав усюди носити кепку. Де ви, мої намистинки?

Весілля

Прекрасна Аліна на білому Мальдівському піску назавжди залишиться у моїй пам'яті. Вона була моїм компасом та другом усі ці 10 років. Я вдячний їй за доньку та за кожен момент, проведений разом.

Наразі

І завершальний пункт цього списку наразі. Момент щастя та єдності. Я вдячний за це яскраве та дивовижне життя! Сьогодні я в Парижі піднімаю за нього келих. Далі - більше.

Раніше Андре Тан розкрив три головні чоловічі секрети, поділився методикою виховання щасливої дитини та розповів, що негайно треба перестати робити, аби стати щасливішим.

ДОВІДКА

У 2005 році Андре Тан був ведучим програми "Жертва моди" на Новому каналі, а у 2006-му став першим українським дизайнером, який почав продавати речі власного бренду в Парижі. Був донедавна одружений зі своїм бізнес-партнером Аліною Харечко, але у травні 2021-го вони оголосили про розлучення. Пара має чотирирічну доньку Софію.