19 червня
Завантажити ще

Діма Каднай захворів коронавірусом і не вийшов на паркет "Танців з зірками"

Діма Каднай захворів коронавірусом і не вийшов на паркет
Фото: instagram.com/dimakadnay

Учасник групи KADNAY Діма Каднай в восьмому ефірі "Танців з зірками" не вийшов на паркет, так як захворів коронавірусом. Про це йдеться в візитці до номера пари.

- Я відчув себе погано після нічної репетиції. Приїхав додому, поміряв температуру: 38,5. Відразу ж здав тест, мені прийшов позитивний результат. Я поки на самоізоляції. Дуже радий що у Аліни і Аделіна все добре. Ми готували нереальний номер і дуже хотіли вас здивувати, а тепер все до дупи, - сказав артист.

За правилами шоу, пара має можливість не вийти на паркет лише один раз. Діма Каднай і Аліна Лі в цьому ефірі отримала імунітет.

Дімі Каднаю 31 рік. Він учасник проектів "Фабрика зірок-1" і "Фабрика суперфінал". З 2012 року є солістом групи KADNAY разом з Філіпом Коляденко. У 2020 році артист брав участь у проекті "Маска", а у вересні 2021 бореться за перемогу в "Танцях із зірками" Подробиці особистого життя виконавець не розкриває.

У восьмому ефірі прима-балерина Катерина Кухар повідомила, що втретє стане мамою. Подробицями артистка ділитися не стала.