Завантажити ще

У шоу "Маска" розсекретили першого учасника - маму Вєрки Сердючки

У шоу

У першому випуску другого сезону шоу «Маска» на каналі «Україна» розсекретили ім'я ексцентричного Баяна. Зоряні детективи довго не могли зрозуміти, хто саме ховається під маскою: чоловік або жінка, а дізнавшись відоме ім'я були шоковани. В костюмі була актриса Інна Білоконь - мама Вєрки Сердючки.

- Я, як найстарша, вирішила залізти в цю маску, щоб дізнатися - як там. І тепер можу сказати всім - це неймовірно складно, особливо, якщо ще й слухати ці коментарі: «бездарна», «ніяка». Але хочу сказати окреме спасибі за коментарі про ногах, ноги у мене дійсно накачані - 30 років бігала за своєю донькою, тому змогла їх накачати. А ще мені так хочеться, щоб Андрюша Данилко після цього не ображався на Інну Білоконь, - прокоментувала мама Сердючки.

Баян виконав пісню Алли Пугачової «Арлекіно». В підказках персонаж назвав суддю Андрія Данилка Михаличем. Це наштовхнуло зоряного детектива на думку, що так до нього звертаються тільки близькі люди. Але він і подумати не міг, що його подруга зважиться на таку авантюру.

- Я не можу зрозуміти, чому в підказках Баян звернувся до мене «Михалич» - так говорять тільки близькі мені люди, з якими ми часто спілкуємося, інші називають Андрій Михайлович, - розмірковував Данилко.

Єдиною, хто висловила припущення про маму Вєрки Сердючки була Оля Полякова. Однак сам Андрій Данилко спростував це. Артист не побачив у виступі учасника свою колегу, більш того кілька разів повторив: «Якби не жіночі ноги і вокал, був би впевнений, що під маскою ховається Михайло Поплавський».

Новини по темі: маска Вєрка Сердючка