26 сiчня
Завантажити ще

Чи можуть леді пити горілку? Відповідає Ольга Фреймут

Чи можуть леді пити горілку? Відповідає Ольга Фреймут
Фото: instagram.com/freimutolia

У соцмережах вибухнула дискусія через заяву "Міс Україна Всесвіт 2021" Анни Неплях про те, що вона п'є горілку. Чи можуть леді дозволити собі цей міцний напій? "КП в Україні" запитала про це відому телеведучу і фахівця з етикету Ольгу Фреймут. Публикуємо її відповідь дослівно.

- Немає нічого гіршого, ніж п'яна жінка. А від горілки: волочаться ноги, псується дикція, очі розглядають ніс. Від цього навіть симпатична дама стає схожою на креветку. Все лице стає  червоним і зім'ятим, ніби його випрали в машинці при високій температурі і забули викрутити. Я вже мовчу про неконтрольовані розмови, блювання та огидний подих, - поділилася Ольга.

Якщо не переконала, тоді розповім про горілчаний етикет.

🍂Взагалі міцний алкоголь, такий як віскі чи бренді, не закусуємо. Всі ці шоколадки і кружальця лимонів зі встромленими зубочистками - вигадка алкоголиків. Але горілка - виняток. Її закусувати потрібно. Ікрою, бажано, а не цибулиною.

🍃 Горілку п'ємо охолодженою з чарчин. До дна. Носа ліктем не натираємо. Хлібом та іншими харчами/предметами не занюхуємо. Одна моя колега під час поїздки в потязі випила келішок ( це були її особисті запаси, я їй не наливала) потім вхопила мене за голову і занюхала випите. Між першим і другим випиванням паузи не робимо. П'ємо одну чарку за іншою. 

🌟Горілка вимагає тостів під час трапези. Тоді як інші напої п'ють мовчки (виголошують тост хіба у розпалі вечері та по її завершенні).

🍃Горілку п'ють за сумних життєвих обставин. Для святкування краще обрати шампанське.

💚 Говорити горілчаному брату "Ти мене не поважаєш, пий давай" - неграмотно і неввічливо. Не всім здоров'я дозволяє пити такий міцний алкоголь.

Бабуся моєї старшої дочки - британка. Якось прилетіла до тодішнього ще Радянського Союзу і потрапила на офіційний прийом. Її здивування не описати, коли гостям за столом наливали не вино, а горілку.

⁃ І що ж Ви робили, Морін? - так її звати

⁃ Виливала все у вазон, який на щастя був поруч.

Я сама п'ю горілку. Але лише у коктейлях . Улюблений - Космополітен.

Переможницею конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт 2021" стала 27-річна модель та інстаграм-блогерка Анна Неплях. У 2017 році представляла Україну на конкурсі "Міс Інтерконтиненталь". Пише картини. Неплях була учасницею шоу "Холостяк-10" з Максом Михайлюком. 

Те саме інтерв'ю про горілку і не тільки з Анною Неплях

Новини по темі: Етикет Ольга Фреймут