Завантажити ще

Юрій Дудь заплатить штраф за розмову про наркотики в інтерв'ю з Моргенштерном та Івангаєм

Юрій Дудь заплатить штраф за розмову про наркотики в інтерв'ю з Моргенштерном та Івангаєм
Фото: кадр з шоу "ВДудь"

Російський блогер і ведучий youtube-шоу «вДудь» Юрій Дудь оштрафований на 100 тисяч рублів за пропаганду наркотиків. Таке рішення виніс Зюзінський районний суд Москви. Про це повідомляє РІА «Новини».

Сам блогер на засідання не прийшов, його інтереси представляла адвокат Ільнур Шарапова. За її словами, рішення суду буде оскаржено.

Адміністративна справа проти Юрія Дудя порушили після скарги «Ліги безпеки інтернету». Там заявили, що в інтерв'ю Дудя з репером Моргенштерном і блогером Івангаєм (Іван Рудський) вбачається пропаганда наркотиків. У квітні відомство звернулося до Головного управління з контролю за оборотом наркотиків МВС Росії з проханням перевірити інтерв'ю Дудя на предмет пропаганди наркотиків, а 23 квітня правоохоронці передали до суду матеріали розслідування. У липні суд призначив психолінгвістичну експертизу.

В інтерв'ю Дудю блогер Івангай розповів про свій досвід вживання наркотиків. За його словами, він вперше спробував марихуану після закінчення школи. Після чого довгий час не приймав наркотики, а потім знову повернувся до них. В інтерв'ю Дудя з Моргенштерном репер зізнався, що пережив передозування наркотиків і ледь не помер.

Новини по темі: Юрій Дудь Моргенштерн