19 липня
Завантажити ще

Каньє Уест змінив ім'я. Тепер він просто Йе

Каньє Уест змінив ім'я. Тепер він просто Йе
Фото: Філ Романс, вікімедіа

Тепер 44-річного виконавця, повне ім'я якого Каньє Омарі Уест, звуть просто Йе (Ye). Відповідну заяву артиста було схвалено судом в США, пише портал TMZ з посиланням на висновок судді.

Клопотання співака було подано в кінці серпня і розглядалося майже два місяці. Своє бажання він пояснив "особистими причинами".

- Уже багато років він носить псевдонім Йе... Але зараз скорочена версія імені в його свідоцтві про народження, - підкреслило видання.

Таким чином Каньє Уест став просто Йе. Тепер його звуть, як і альбом, випущений в 2018 році. Сам артист завив, що це слово частіше за інших зустрічається в Біблії і перекладається як "ти".

Артист вже встиг перейменувати свою Інстаграм-сторінку, залишивши там лише сім знімків. https://www.instagram.com/kanyewest/?hl=ru

Каньє Уест - репер, продюсер і дизайнер. Відомий своїми прямими висловлюваннями на різних церемоніях і в соціальних медіа, що не раз призводило до скандалів. З 2014 року одружений на Кім Кардашьян. У пари четверо дітей. У поточному році вони заявили про розрив. Йде процес розлучення.

Новини по темі: Каньє Уест