15 липня
Завантажити ще

Солістка Artik & Asti про пластичну операцію: Моє тіло - це моя заслуга, а не хірурга

Солістка Artik & Asti про пластичну операцію: Моє тіло - це моя заслуга, а не хірурга
Фото: instagram.com/astiselfmade

Анна Дзюба з української групи Artik & Asti втомилася від коментарів під фото в купальнику, де пишуть, що вона добре виглядає з-за втручання пластичного хірурга. Восени 2018 роки дівчина зізналася, що їй зробили 3D-скульптування тіла, проте зараз стверджує, що хороша фігура - це її особиста заслуга. На цю тему Дзюба висловилася в Інстаграмі.

Солістка Artik & Asti про пластичну операцію: Моє тіло - це моя заслуга, а не хірурга фото 1

Солістка Artik & Asti про пластичну операцію: Моє тіло - це моя заслуга, а не хірурга фото 1

- Багато пишуть, що це заслуги операції, так ось, я вам розповім. Операція не врятує тебе від жиру на все життя! Це неможливо - чудес в цьому плані не існує! Ти можеш скорегувати обсяги так, щоб фігура була більш схожа на пісочний годинник, але якщо ти будеш жерти, то ніяка операція не допоможе! Ти будеш так само товстіти, просто вже з іншими вигинами. Але жир є жир! Жирна гітара, че, погано чи що? - пояснила Анна.

Артистка додала, що зробила операцію заради красивих вигинів тіла.

- Я дуже хотіла круглі стегна, за генетикою у жінок в моїй родині вони рівні. Ось і вся суть. Плюс у всіх людей є так звані "жирові пастки" типу животика, від якого мене не врятувала операція (знову ж генетика, варто мені попити води - і він випирає, не кажучи вже про ПМС), "вушка", "боки". Але якщо ти забиваєш і починаєш безконтрольно харчуватися - все це до одного місця! У мене ніколи не було проблем з тілом, воно добре відгукувалося на тренування, поки я не почала забивати на себе роками, працювати, є як попало і не спати. Докладу фотку, де мені 19. Але мені зараз 31 і час все одно починає брати своє, а так не хочеться. Так що можете не писати, що моє тіло - це заслуга хірурга, це моя заслуга! Тому що я тренуюся, і намагаюся правильно харчуватися, щоб виглядати так, як завжди мріяла. Я такий же звичайний чоловік, який дивився на себе в дзеркало і йшов від нього з сумним обличчям, від того що я собі не подобалася! І поки я не взяла себе в руки, ніхто за мене не схуд і не приніс мені нове тіло в гарній коробочці. До ідеальної фігури, в моєму розумінні, мені ще далеко, але я намагаюся, - заявила Дзюба.

У 2018 році Анна Дзюба заявила, що у неї немає часу на спорт, тому їй простіше звернутися до хірурга. У січні 2020 року артистка повідомила фанатам, що нарешті-то схудла. За словами артистки, у неї був гормональний збій.