Завантажити ще

Співачка SHADU відтворила в Tik Tok образи героїв із серіалу "Гра в кальмара"

Співачка SHADU відтворила в Tik Tok образи героїв із серіалу
Фото: прес-служба

Український блогер та співачка SHADU у новому відео для Tik Tok відтворила образи чотирьох ключових героїв з популярного серіалу Netflix "Гра в кальмара". У ролику дівчина приміряла схожі костюми персонажів: наглядача, учасника гри та її творця, а також моторошної ляльки.

"Гра в кальмара", фешн-версія", - підписала відео дівчина.

Що за серіал

Південнокорейський серіал посідає перше місце в рейтингу Netflix за кількістю переглядів у більш як 100 країнах і є найуспішнішим проектом за історію платформи. Прем'єра "Гри в кальмара" відбулася у вересні цього року. За сюжетом головний герой Сонг Джі-гун по вуха в боргах у місцевої мафії. Віддавати взяте йому нічим, до того ж хворіє мати, а колишня дружина збирається переїхати з дочкою до США. Гроші Сонг Джі-гун не поспішає заробляти, а робить ставки на кінних перегонах. Одного разу в метро йому запропонував зіграти в гру на гроші незнайомець. З відчаю чоловік погоджується і опиняється на якійсь базі. Разом із ним виграти гроші намагаються ще 455 осіб. Умови прості: присутні грають в дитячі ігри у боротьбі за великий куш. Але є одне «але»: той, хто програє, вмирає. Хто відмовляється грати - теж.

Співачка SHADU родом з Черкаської області. Справжнє ім'я - Ксенія Шадурська. Вона лауреат "Чорноморських ігор", а також міжнародних конкурсів в Москві, Берліні, Празі та Кракові. До співочої кар'єри працювала режисером на українських телеканалах.

@ kseniya.shadu

«ГРА В кальмарів» ФЕШН ВЕРСІЯ! 🎬🔥🔥🔥КАКОЙ ЛУК НАЙБІЛЬШЕ ТОБІ ПОНРАВИЛСЯ 1-4? 💗

♬ Squid Game - Carrot