Завантажити ще

Скандальний блогер Волошин налякав батьків пранком зі зміями

Скандальний блогер Волошин налякав батьків пранком зі зміями
Фото: instagram.com/voloshyn_xx

Скандальний блогер і бойфренд співачки Анни Трінчер Олександр Волошин налякав батьків пранком. Поки рідних не було вдома, хлопець пустив в квартиру батьків змій, сховався на балконі і чекав. Їх реакцію Волошин опублікував в новому YouTube-ролику.

Пранк Волошина батьки не оцінили. У мами Олександра трапилася істерика, а батько попросив блогера негайно прибрати рептилії з квартири. Пізніше, батьки хлопця посміялися над пранком і навіть допомагали синові прибирати тварин.

- Я дійсно боюся. Мені зовсім не смішно. Я боюся цих гадів. Я не хочу боротися з цим страхом. Мені воно не потрібно, - зізналася мама Олександра.

Волошин прославився завдяки скандальному відео, де пообіцяв подарувати айфон першому зустрічному, який на нього підписаний. Коли маленька дівчинка заявила, що є його підписницею, він спочатку дав телефон у руки, а потім попросив повернути, сказавши, що це просто "коробка від нього". Після цього, Волошин опублікував відео, в якому заявив, що все це було спланованою постановкою, щоб стати популярнішими.

 

Новини по темі: Блогери новини блогерів