Завантажити ще

Позбавлена корони "Міс Україна-2018" подала до суду на організаторів конкурсу

Позбавлена корони
Фото: instagram.com/veronika_didusenko

Міс Україна-2018 Вероніка Дідусенко, позбавлена корони і титулу через те, що вона приховала від оргкомітету конкурсу своє заміжжя і народження дитини, хоче повернути собі титул. Дівчина подала в суд на організаторів українського конкурсу краси, повідомила ТСН.

- Мій позов - не про корону переможниці конкурсу краси, він - про права матерів. Ми хочемо, щоб 4 основних конкурсу - "Міс світу", "Міс Всесвіт", "Міс Інтернешнл" і "Міс Земля" - скасували правила, що дискримінують жінок за їх сімейним статусом, - заявила Дідусенко.

Адвокат Дідусенко при цьому доповнив, що в договорі, який підписувала його підопічна, не було інформації щодо шлюбу і дітей учасниці. Тому її дискваліфікація є не законною. Позов з цього приводу буде розглядати Печерський суд столиці.

Іншої думки дотримується Вікторія Кіосе, яка в 2018 році очолювала конкурс краси "Міс Україна". За її словами, в договорі було зазначено, що учасниця повинна бути не заміжня і без дітей. Мовляв, ці правила однакові для всіх конкурсів краси у всьому світі і діють вони вже 70 років.

Бажання Дідусенко змінити ці правила вона називає піаром. За її словами, конкурс краси - це не політичний майданчик, боротися за права матерів потрібно в інших місцях.

- Це просто бажання якось про себе нагадати, - запевняє Вікторія Кіосе.

На думку переможниці "Міс Україна" в 1995 році Влади Литовченко, змінити правила буде важко, так як всі конкурси краси приватні. Дідусенко дотримується іншої думки: за її словами, скарга на українському конкурс - лише перший крок. Позитивне рішення української Феміди може стати прецедентом, який дозволить через суд змінити правила міжнародних конкурсів.

Історія питання

Вероніка Дідусенко брала участь в конкурсі краси в 2018-му році. Була визнана переможницею «Міс Україна», проте пізніше стало відомо, що дівчина заміжня і має дитину. Вибухнув скандал, корону у Вероніки забрали.

Новини по темі: Міс Україна